زمان خداحافظی ژاوی از فوتبال مشخص شد

زمان خداحافظی ژاوی از فوتبال مشخص شد

به گزارش سراج24، ژاوی هرناندز فوق ستاره سابق تیم فوتبال بارسلونا و کنونی السد قطر که چند روز قبل اعلام کرد در پایان فصل از دنیای فوتبال خداحافظی می‌کند، در دیدار با پرسپولیس در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ برای همیشه کفش هایش را می‌آویزد و به سمت مربیگری خواهد رفت.

البته نشریه الرایه قطر با انتشار گزارشی نوشت که ژاوی هرناندز، کاپیتان سابق بارسلونا و کنونی السد قطر شنبه (فردا) در نیمه نهایی جام امیر قطر مقابل الریان بازی می‌کند و هواداران قطری در دقیقه ۶ به احترام شماره ژاوی او را تشویق خواهند کرد و قبل و بعد از بازی نیز مراسمی برای تقدیر و تشکر از او برگزار خواهد شد، اما بازی پایانی و خداحافظی او رو در روی پرسپولیس ایران در چارچوب هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ است که ۳۰ اردیبهشت برگزار خواهد شد و به همین دلیل مسئولان تیم سرخپوش ایران در صدد انجام برنامه ویژه‌ای برای ژاوی هستند.

گفتنی است، فوق ستاره اسپانیایی در این فصل ۱۷ بازی برای السد انجام داد و ۵ گل زد و ۶ پاس گل داد. او همچنین در ۷۶۹ دیداری که برای بارسلونا انجام داد، ۸۵ گل زد و ۱۸۲ پاس گل داد. ژاوی با پیراهن تیم ملی اسپانیا هم دوران موفقیت آمیزی داشت و توانست با این در جام جهانی ۲۰۱۰ و یورو ۲۰۰۸ و ۲۰۱۲ به قهرمانی برسد.

دیدار تیم‌های پرسپولیس ایران و السدقطر، ۳۰ اردیبهشت در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد و با توجه به حذف پرسپولیس و صعود السد، این دیدار برای شاگردان برانکو و فریرا تدارکاتی محسوب می‌شود.

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط

کرمی: خداحافظی ژاوی در ایران پیام خوبی داشت

عملکرد سرخابی‌ های پایتخت در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹

شیری: از رفتن به استادیوم نقش جهان ترسی نداریم

0 نظر

ارسال نظر

capcha