تمجید ملی پوش سابق دانمارک از جهانبخش

تمجید ملی پوش سابق دانمارک از جهانبخش

به گزارش سراج24، "کوین کان بوی" مدافع چپ تیم فوتبال راندرز دانمارک که در نایمخن با علیرضا جهانبخش بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان هم بازی بود، در گفتگوی اختصاصی با سایت ورلدفوتبال ایندکس، به تمجید از هم تیمی سابق خود پرداخت.

کان بوی که سابقه حضور در تیم ملی دانمارک را نیز در کارنامه دارد، در جواب این پرسش که بهترین بازیکنانی که در تیم ملی و باشگاهی کنار آنها بازی کرده اید، چه کسانی بوده اند؟ اظهار کرد: بازیکنان زیادی وجود دارند که به نحوی روی من تاثیر گذار بوده اند. اما اگر فقط به کیفیت فوتبال نگاه کنم، باید به علیرضا جهانبخش در نایمخن اشاره کنم که اکنون در برایتون است. او نه تنها یک فوتبالیست درخشان بود، بلکه شخصی بسیار فروتن بود که برای من بسیار مهم است. البته در تیم ملی دانمارک کریستین اریکسن درخشان بود.

لازم به ذکر است که جهانبخش پس از ارائه بازی‌های درخشان در نایمخن راهی آلکمار شد و موفق ترین دوران فوتبال باشگاهی خود را در این تیم تجربه کرد. او تابستان گذشته به عنوان آقای گل هلند، با قراردادی ۱۷ میلیون پوندی به برایتون پیوست، اما نتوانست درخشش خود در لیگ هلند را در لیگ جزیره نیز تکرار کند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha