برخورد فرهاد مجیدی با قلیان‌کش‌های استقلال

برخورد فرهاد مجیدی با قلیان‌کش‌های استقلال

به گزارش سراج24، قلیان یکی از مشکلات اساسی فوتبال ایران در سال‌های گذشته شده است. این پدیده که با ورزش مغایرت دارد، قابل کنترل به نظر نمی‌رسد؛ مگر اینکه خود فوتبالی‌ها بخواهند این کار را انجام دهند. در سال‌های گذشته درباره بازیکنان و قلیان‌کشی‌هایشان زیاد شنیده‌اید.

همین هفته قبل محمد رویانیان مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس فاش کرد یک بار در خانه فوتبالیستی که الان در اروپا بازی می‌کند قلیان پیدا کرد و به او گفت بهتر است دود را کنار بگذارد و به همان فوتبال بچسبد. این بازیکن حالا اصلاً قلیان نمی‌کشد و توانسته به یکی از بهترین لیگ‌های اروپا برسد. باشگاه استقلال هم در یک سال گذشته تلاش کرده تا با قلیان‌کشی بازیکنان برخورد کند. البته آن‌ها خیلی موفق نبوده‌اند.

قبل از خروج شفر از استقلال یکی از اعضای سابق هیئت‌مدیره لیستی از بازیکنان قلیانی به او داد که شفر هم از دیدن آن تعجب کرد. نام بازیکنانی در این لیست به چشم می‌خورد که شفر باورش نمی‌شد. بعد از شکست استقلال مقابل الدحیل بار دیگر این بحث در فضای مجازی مطرح شد که یکی از عوامل کم آوردن بعضی بازیکنان در زمین همین قلیان‌کشی آنهاست.

حالا از داخل تیم خبر می‌رسد فرهاد مجیدی هم نسبت به این مسئله کاملاً حساس شده و پیگیر آن است. خود او جزو معدود فوتبالیست‌های قدیمی است که به سمت قلیان کشیده نشد. فرهاد همیشه در باشگاه بود و ورزش می‌کرد. حالا هم به ورزش ادامه می‌دهد. او مثل دیگر مربیان می‌داند قلیان‌کشی چقدر روی نفس بازیکنان و همین‌طور شرایط بدنی آن‌ها اثر دارد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

فتح‌الله‌زاده: من با وزیر درگیر می‌شوم و باج به مدیرعامل نمی‌دهم

خداحافظی مربی استقلال از هوادارانش+عکس

واکنش رسانه‌های ایتالیایی به امضای قرارداد استراماچونی با استقلال

0 نظر

ارسال نظر

capcha