آمار خوب پرسپولیس در بازی های خانگی

آمار خوب پرسپولیس در بازی های خانگی

به گزارش سراج24، تیم پرسپولیس تهران در حالی تک بازی خود را در ورزشگاه آزادی مقابل ماشین سازی تبریز در چارچوب رقابت های لیگ برتر کشور برگزار می کند که آمار فوق العاده ای از خود در بازی های خانگی نشان داده است.

تیم پرسپولیس تهران در بازی‌های خانگی خود در مقابل سایر تیم‌های لیگ برتری یکی از موفق‌ترین تیم‌ها در نگه داشتن ۳ امتیازبازی در تهران بوده و همین مورد باعث شده تا در صورت برتری مقابل ماشین سازی باز هم در خانه، قهرمانی خود را جشن بگیرد.

پرسپولیسی‌ها در ۱۴ بازی خانگی، ۱۱ پیروزی کسب کرده و ۳ بار به تساوی تن داده است. یکی از این پیروزی‌های دلچسب در روز‌های ابتدایی سال ۹۸ مقابل رقیب سنتی شان یعنی تیم استقلال تهران با نتیجه ۱ بر صفر بود که سرنوشت تیم‌های مدعی کسب عنوان قهرمانی را تا حدی رقم زد.

نکته قابل توجه در مورد عملکرد سرخپوشان در این فصل از لیگ برتر فوتبال این است که تا به حال در تهران تن به شکست نداده و تک شکست خود را در لیگ هجدهم، مقابل فولاد خوزستان و در اهواز با نتیجه ۲ بر یک متحمل شده است. برترین پیروزی پرسپولیسی‌ها در بازی مقابل تیم‌های سایپا با نتیجه ۳ بر ۲، پارس جنوبی جم با نتیجه ۳ بر یک فولاد خوزستان با نتیجه ۳ بر صفر در خانه بوده است. این آمار نشان می‌دهد پرسپولیسی‌ها روی بازی‌های خانگی خود به نسبت سایر مصاف‌ها حساب ویژه‌ای باز کرده اند و در این امر تا به اینجای رقابت‌ها موفق بودند.

سرخ‌ها اگر در بازی پیش روی خود مقابل ماشین سازی تبریز به برتری دست یابند، و در صورتی که سپاهان نتیجه در بازی مقابل پدیده شهر خودرو نتیجه نگیرد، حتی با گرفتن یک تساوی در بازی آخر، می‌تواند قهرمانی خود را برای سومین بار جشن بگیرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha