الطافی:

جلسات تشکیل شده در دپارتمان داوری نمک به زخم تماشاگران داماش می‌زند

جلسات تشکیل شده در دپارتمان داوری نمک به زخم تماشاگران داماش می‌زند

به گزارش سراج24، محمدمهدی الطافی مدیر عامل باشگاه داماش گیلان، در خصوص نحوه پیگیری پرونده شکست تیم داماش گیلان برابر نیروی زمینی تهران گفت: نامه‌ای به فدراسیون فوتبال زده ایم و منتظر پاسخ فدراسیون نشین‌ها هستیم و در صورت عدم پاسخ دهی مناسب به دادگاه بین المللی ورزش شکایت می‌کنیم تا حقی از تیم داماش و طرفداران این تیم پایمال نشود.

مدیرعامل باشگاه داماش گیلان همچنین در خصوص اعتراضات هواداران این تیم که به صفحه اینستاگرام فیفا نیز کشیده شد گفت: کنترل هواداران در اختیار ما نیست و آن‌ها می‌خواهند حق تیم پایمال نشود و خودشان دست به کار شده اند. او همچنین در خصوص حمایت علیرضا جهانیخش از تیم داماش در صفحه اینستاگرامش نیز گفت: جهانبخش بازیکنی است که نسبت به تیم داماش علاقه خاصی دارد و بابت حمایتش از او تشکر می‌کنم.

الطافی درادامه از در خصوص به تعلیق در آمدن کلیه فعالیت‌های باشگاه نیز گفت: تا زمانی که تکلیف تیم داماش مشخص نشود هیئت مدیره اجازه هیچ گونه فعالیتی به باشگاه نخواهد داد، زیرا ما معتقد هستیم که اگر تکلیف داستان بازی پلی آف مشخص نشود مقابل تیم‌های بزرگ‌تر در فینال جام حذفی در حق تیم ظلم می‌شود.

مدیرعامل باشگاه داماش در ادامه درباره دپارتمان داوری افزود: جلساتی که در دپارتمان داوری تشکیل می‌شود نمک به زخم تماشاگران داماش می‌زند، زیرا آن‌ها بر این باور هستند که اشتباهات داوری در بازی مقابل نیروی زمینی تاثیر گذار نبوده است.

وی همچنین ادامه داد: تیم داوری در این بازی ۶ اشتباه تاثیر گذار بر علیه تیم داماش انجام داده است که مستندات آن موجود است و دپارتمان داوری باید اشتباهات را بپذیرد تا جوی که در گیلان در بین هواداران به وجود آمده است آرام شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha