رفعتی: در هفته گذشته اوج قضاوت‌ها را در تبریز و مسجد سلیمان شاهد بودیم

رفعتی: در هفته گذشته اوج قضاوت‌ها را در تبریز و مسجد سلیمان شاهد بودیم

به گزارش سراج24، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داود رفعتی با اشاره به عملکرد مثبت داوران در هفته‌های اخیر عنوان کرد: از هفته بیست و دوم لیگ برتر تاکنون داوری به شکلی بوده است که اشتباهات تاثیرگذار کمی در مسابقات داشتیم. البته داوران تمام تلاش و سعی خود را می‌کنند تا بازی‌ها را به بهترین نحوممکن قضاوت کنند.
رئیس دپارتمان داوران درباره قضاوت داوران در بازی‌های لیگ دسته اول فوتبال گفت: عملکرد داوران در این فصل مسابقات لیگ دسته اول را مثبت ارزیابی می‌کنیم. درخصوص تیم‌های صعود کننده و سقوط کننده به گواهی همه اهالی فوتبال داوری مشکلی نداشت که جا دارد از کمیته‌های مسابقات، اخلاق، حراست و داوران تشکر ویژه‌ای داشته باشم.
وی در ادامه اضافه کرد: در بازی‌های لیگ برتر، اشتباهات تاثیرگذار بسیار کم بود. آنچه مسلم است داور، مربی، بازیکن مکمل یکدیگر هستند. بدون شک احترام به یکدیگر در هر چه بهتر برگزار شدن مسابقات کمک بسزایی می‌کند. همچنین داورانی که در بازی‌ها اشتباه داشتند با تیم یا شخص مشکلی ندارند، چرا که آن‌ها همیشه اعتبار خودشان، مهمتر از هر چیزی است و دوست دارند بازی‌ها را به بهترین نحو در زمین مسابقه قضاوت کند. اگر اشتباهی هم در مسابقات وجود دارد، مطمئنا عمدی نبوده است.
رئیس دپارتمان داوران با توجه به قضاوت خوب داوران در هفته‌های اخیر گفت: در هفته گذشته اوج قضاوت‌ها را در تبریز و مسجد سلیمان شاهد بودیم.
رفعتی درباره دیدار‌های هفته ۲۹ لیگ برتر گفت: این هفته بازی‌های مهم و حساسی پیشرو داریم که یکی از آن‌ها در مشهد، بازی بین دو پدیده و سپاهان است که از حساسیت بالایی در جدول برخوردار است. سعی کردیم بهترین تیم داوری را برای این مسابقه در نظر بگیریم. همچنین در بقیه دیدار‌ها نیز داوران را با وسواس خاصی انتخاب کردیم. امیدوارم با همکاری باشگاه‌ها، مسئولان برگزار کنندگان مسابقات، بتوانیم این دو هفته لیگ برتر را به خوبی به پایان برسانیم.
رئیس دپارتمان داوران در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به تاکیدات رئیس فدراسیون در انتخاب داوران و ناظران، کمیته و دپارتمان با وسواس خاصی داوران را برای این دو هفته چیدمان کردیم. ضمن اینکه ۸ داور و کمک داور بین المللی را به خاطر حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ در اختیار نداریم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

داود رفعتی به عنوان نماینده مسابقه در دیدار ایتالیا و لهستان

«کولی» در کلینیک استقلال رویت شد

آینده فعالیت سرمربی‌های لیگ برتر فوتبال ایران

0 نظر

ارسال نظر

capcha