قاسمپور:

پرسپولیس از تیم‌هایی از تیم‌هایی بوده که در لیگ برتر ثبات داشته است

پرسپولیس از تیم‌هایی از تیم‌هایی  بوده که در لیگ برتر ثبات داشته است

به گزارش سراج24، ابراهیم قاسمپور کارشناس فوتبال، درباره بازی‌های حساس ۲ هفته پایانی لیگ برتر اظهار کرد: به نظرم امسال کیفیت لیگ برتر بهتر از سال‌های قبل بود و پرسپولیس شانس زیادی برای قهرمانی دارد. همچنین بازی‌های تیم‌های پایین جدول با وجود قطعی شدن سقوط استقلال خوزستان به لیگ دسته یک از حساسیت خاصی برخوردار است.

او ادامه داد: فوتبال ورزش جذابی است و تا سوت پایان بازی هیچ چیز مشخص نیست، اما پرسپولیس روی کاغذ شانس بیشتری برای قهرمانی دارد.

 پرسپولیس تیم باثبات لیگ برتر بوده است

قاسمپور درباره بازی حساس پرسپولیس و ماشین سازی بیان کرد: در این بازی طرف ترازو به سمت پرسپولیس است. پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا را از دست داده و این تیم در لیگ برتر و جام حذفی شانس قهرمانی دارد. پرسپولیس یکی از تیم‌هایی بوده که در بازی‌های لیگ برتر ثبات داشته است و از اول فصل در بالای جدول حضور داشته است. بازیکنان اصلی و ذخیره این تیم در یک سطح هستند. در آن طرف ماشین سازی بازی بسته‌ای ارائه می‌کند و در ابتدا به دنبال گل نخوردن است و بعد از آن به  اتفاقات فوتبالی از جمله ضربات ایستگاهی و پنالتی دل خوش می‌کند تا گل بزند. این تیم تبریزی دست به حملات همه جانبه نمی‌زند.

تیم سپاهان فراز و نشیب زیادی داشته است 

کارشناس فوتبال درباره بازی سپاهان و پدیده در هفته بیست و نهم لیگ برتر گفت: سپاهان در شروع فصل نتایج خوبی گرفت، اما بعد از آن در چند بازی شکست و مساوی کسب کرد و از قهرمانی دور شد، اما این تیم همچنان شانس قهرمانی دارد. همچنین تیم سپاهان فراز و نشیب زیادی در لیگ برتر داشته است. از آن طرف هم تیم پدیده هم برای کسب سهمیه آسیایی هنوز شانس دارد.

شکست برابر سپیدرودرشت برای تراکتورسازی گران تمام شد 

او درباره اینکه تراکتورسازی شانس کسب سهمیه آسیایی دارد، بیان کرد: در ابتدای لیگ برتر تصور می‌کردیم که تراکتورسازی قهرمان لیگ برتر می‌شود، اما باخت‌های بدی به خصوص در بازی با سپیدرود رشت داشت و این شکست از لحاظ روحی و روانی برای این تیم گران تمام شد. استقلال، سپاهان، تراکتورسازی و پدیده تیم‌های بالای جدول فراز و نشیب زیادی در لیگ برتر داشتند.

قاسمپور درباره کیفیت بازی‌های لیگ برتر بیان کرد: به نظرم کیفیت لیگ هجدهم نسبتا خوب بوده است، اما کم و کاستی‌هایی هم داشته است. فشردگی بازی‌ها باعث شد که تیم‌های لیگ برتر اذیت شوند و همین موضوع یکی از دلایل حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا بود. البته این تیم‌ها زمانی که دیدند باید در ۳ جام شرکت کنند باید فکر اساسی می‌کردند و از بازیکنان ذخیره خود استفاده می‌کردند تا فشار کمتری به بازیکنان اصلی بیاد. تیم ذوب آهن هم بازی‌های فشرده‌ای داشت، اما گروهش نسبت به سرخابی‌ها آسان‌تر بود و بازی‌های سبک تری داشت و در نهایت نتایج خوبی کسب کرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

خداداد عزیزی: قراراست پول در حساب مدیران زایمان کند؟

مومنی: تیم ملی کشورمان فوتبال پویایی ارائه می کند

تیم ملی کار سختی در مراحل بعدی جام ملت‌ها دارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha