داداش ضیایی: برنامه ریزی‌های لیگ برتر بستگی به شانس تیم‌ها دارد

داداش ضیایی: برنامه ریزی‌های لیگ برتر بستگی به شانس تیم‌ها دارد

به گزارش سراج24، امیر داداش ضیایی بازیکن اسبق تیم فوتبال ماشین سازی تبریز، گفت: بحث‌های مطرح شده در خصوص کمک کردن بعضی از بازیکنان ماشین سازی به پرسپولیس در بازی مقابل این تیم را قبول ندارم، زیرا می‌تواند آینده فوتبالی آن‌ها را به خطر بیاندازد، اما این بازیکنان می‌توانند در مقابل پرسپولیس بی انگیزه ظاهر شوند و مربی تیم ماشین سازی باید از بازیکنان جوان و جایگزین در این دیدار استفاده کند.
ضیایی همچنین در خصوص نحوه قرعه کشی مسابقات لیگ برتر و رو در رو شدن تیم ماشین سازی با تیم‌های مدعی کسب قهرمانی و سهمیه لیگ قهرمانان آسیا گفت: برنامه ریزی‌های لیگ برتر بستگی به شانس تیم‌ها دارد و در مسابقات لیگ برتر هیچ تیمی نمی‌تواند به قرعه کشی مسابقات لیگ برتر اعتراض کند.
پیشکسوت تیم فوتبال ماشین سازی همچنین در خصوص نتایج کسب شده توسط این تیم نیز گفت: نتایج این تیم در نیم فصل اول قابل قبول بود، اما در نیم فصل دوم این تیم در کسب نتیجه دچار مشکل اساسی شد و مشخص شد که این تیم در خط حمله و امر گلزنی با مشکل جدی روبه رو است.
ضیایی هچنین در ادامه به انتقاد از مدیران فوتبالی شهر تبریز پرداخت و افزود: در فوتبال شهر تبریز بازیکنان و مربیان بومی جایی ندارند و به آن‌ها اعتماد نمی‌شود، این باعث می‌شود که بازیکنان تبریزی برای بازی کردن به تیم‌های شهرستان‌ها کوچ کنند که این یک مشکل جدی برای فوتبال تبریز محسوب می‌شود.
دو تیم فوتبال پرسپولیس تهران و ماشین سازی تبریز شنبه (۲۱ اردیبهشت) از هفته بیست و نهم لیگ برتر در یک بازی حساس به مصاف یک دیگر خواهند رفت.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha