ماهِ ماه مجوز پخش نگرفت؛

بنیامین نیامده؛ رفت!/ صداوسیما تبدیل به یک بنگاه تبلیغاتی شده است

بنیامین نیامده؛ رفت!/ صداوسیما تبدیل به یک بنگاه تبلیغاتی شده است

به گزارش سراج24؛ خبر اجرای برنامه‌ی «ماهِ ماه» توسط بنیامین حواشی زیادی در پی داشت. یک روزنامه او را حامی فتنه خواند، دیگری به این خواننده لقب سلبریتی فراموش شده داد و رسانه‌ای دیگر هم او را فاقد معیار و تجربه‌ی لازم برای برنامه‌ای به این مهمی دانست.

مدیران متاثر از این حواشی سرانجام در دقیقه‌ی 90 تصمیم گرفتند که این برنامه پخش نشود. همانطور که در گزارش قبلی اشاره شد؛ استفاده از سلبریتی‌ها در تلویزیون به منظور جذب مخاطب بیشتر به شدت افزایش یافته است و انگیزه‌ی اصلی این افزایش حضور سلبریتی‌ها به عنوان مجری نیز کسب سود بیشتر توسط اسپانسرها و ایضا خود صداوسیما است. صداوسیمایی که با بحران تامین بودجه روبه‌رو است از این طریق در زمان کم و بودجه اندک به مخاطبان بیشتری دست پیدا می‌کند.

تا پیش از این از سلبریتی‌ها در برنامه‌های فرعی و شوهای سرگرمی محور استفاده شده بود که البته همان برنامه‌ها نیز با استقبال کمی روبرو شده بودند. خود برنامه‌ی ماه عسل هم در سال‌های گذشته حضور بازیگرانی چون محسن افشانی و مرحوم حسن جوهرچی را تجربه کرده بود که آن‌ها هم به سهم خودشان اجرای ناموفقی داشتند.

حال باید دید با توجه به حواشی پیش آمده آیا صداوسیما تغییری در روند سلبریتی محوری خود می‌دهد یا همچنان به این بازی آزمون و خطا برای جواب دادن یا جواب ندادن سلبریتی‌ها روی آنتن سیمای ملی ادامه می‌دهد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

نقد و بررسی کتاب «بیداری دشت کهن» در ساوجبلاغ برگزار شد

جزئیات برگزاری ویژه برنامه «این سرو چهل ساله» در قم

ویژه برنامه خانه هم‌بازی به مناسبت هفته دفاع‌مقدس

0 نظر

ارسال نظر

capcha