مروتی و جامع قرارداد خود را تمدید کردند

مروتی و جامع قرارداد خود را تمدید کردند

به گزارش سراج24، تیم فوتسال سن ایچ ساوه که حدود ۲ سال است به رقابت‌های لیگ برتر فوتسال راه پیدا کرده است. این تیم موفق شد که قرارداد ۲ بازیکن خود یعنی علی مروتی و محمد جامع را برای ۱ فصل دیگر تمدید کند.

تیم فوتسال سن ایچ ساوه پیش از این در رقابت‌های لیگ دست ۱ کشور حضور داشت. این تیم در سال ۹۵ در آخرین بازی خود در چارچوب رقابت‌های لیگ دست ۱ در مقابل تیم فوتسال مقاومت قرچک به تساوی دست پیدا کرد و از صعود به رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باز ماند.

اما تیم فوتسال سن ایچ ساوه ۱ سال بعد موفق شد که در آخرین بازی خود در چارچوب مسابقات لیگ دست ۱ تیم فوتسال مبل کریمی البرز را شکست دهد و جواز حضور در رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور را به دست آورد.

سن ایچ ساوه در فصل گذشته رقابت‌های لیگ برتر توانست با سرمربی خود یعنی جواد اصغری مقدم در رده پنجم مسابقات لیگ برتر قرار گیرد.

اصغری مقدم بازیکن سابق تیم ملی فوتسال ایران و همچنین سرمربی سابق تیم فوتسال تاسیسات دریایی، فصل گذشته سرمربیگری تیم سن ایچ ساوه را بر عهده داشت و توانست نتایج قابل قبولی را با این تیم کسب کند.

داوود باقری مدیرعامل تیم فوتسال سن ایچ ساوه در تلاش است که برای فصل بعد هم دوباره بتواند اصغری مقدم را برای این تیم حفظ کند و بتواند دوباره با این مربی به نتایج قابل قبولی برسد.

این تیم اکنون برای حضور هر چه پر قدرت در رقابت‌های فصل بعد با باریکنان مد نظر خود در حال مذاکره و گفتگو است. این تیم روز گذشته موفق شد قرارداد علی مروتی و محمد جامع را که هر دو در فصل گذشته برای این تیم بازی می‌کردند را تمدید کند.

حال باید منتظر ماند و دید که تیم فوتسال سن ایچ ساوه در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر فوتسال چه مقامی را می‌تواند کسب کند.

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha