منصوریان: در نیمه دوم حریف از ما بازی بهتری انجام داد

منصوریان: در نیمه دوم حریف از ما بازی بهتری انجام داد

به گزارش سراج24، علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ایران در نشست خبری پس از دیدار مقابل الزورا عراق اظهار کرد: بازی خوبی را از هر ۲ تیم شاهد بودیم و تماشاگران از این دیدار لذت بردند.

او در ادامه گفت: باید اعتراف کنم که در نیمه دوم حریف از ما بازی بهتری انجام داد اما ما خوش شانس بودیم که توانستیم گل تساوی را به ثمر برسانیم و به مرحله حذفی صعود کنیم.

منصوریان درباره کیفیت فنی ذوب آهن بیان کرد: راه سختی را در پیش داریم و در ادامه باید عملکرد بهتری داشته باشیم تا به مراحل بالاتر صعود کنیم. هنوز چیزی برای ما تمام نشده است. در دیدار مقابل النصر عربستان برای صدرنشینی به میدان می رویم و این مسئله هم برای بازیکنان و هم برای من بسیار اهمیت دارد.

وی در خصوص حذف سرخابی های پایتخت از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: تلاش می کنیم تا جای این ۲ تیم را پر کنیم و با قدرت به مسیرمان ادامه خواهیم داد.

منصوریان در پایان گفت: به فوتبال عراق باید تبریک بگویم، هواداران در عراق به خوبی از تیمشان حمایت کردند و فکر می کنم عراق می تواند یکی از مدعیان فوتبال در باشگاه های آسیا باشد. چنین تماشاگرانی را فقط ایران و عراق دارند و امیدوارم از این پتانسیل به خوبی استفاده شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

علی منصور در ذوب آهن می ماند

فخرالدینی در جدال با النصر غایب است

صعود شاگردان علیرضا منصوریان به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا

0 نظر

ارسال نظر

capcha