صفحه ویکی پدیا نام سرمربی جدید تیم ملی را حذف کرد

 صفحه ویکی پدیا نام  سرمربی جدید تیم ملی را حذف کرد

به گزارش سراج24، عصر روز گذشته (سه شنبه) مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران در مصاحبه‌ای که با خبرگزاری خانه ملت ایران انجام داد اعلام کرد امیدوارم سرمربی جدید تیم ملی ظرف ۲ الی سه روز آینده به ایران آمده و معرفی شود. اگر این سرمربی معرفی شود، یک برند برای کشور شده و نشان می‌دهد که تحریم‌ها هیچ تاثیری نداشته و دنیا می‌خواهد با ایران مراوده داشته باشد.

همچنین محمود اسلامیان، عضو تاثیرگذار هیئت رئیسه این فدراسیون در یک مصاحبه تلویزیونی اذعان داشت: ۲ گزینه خارجی با رزومه خوب را انتخاب کرده ایم.

پس از این صحبت‌های تاج و اسلامیان برخی رسانه‌ها باردیگر افرادی مانند مارک ویلموتس بلژیکی و خولن لوپتگی اسپانیایی را به عنوان گزینه‌های نهایی سرمربیگری تیم ملی معرفی کردند و حتی سایت ویکی پدیا در صفحه سرمربی سابق تیم‌های ملی بلژیک و ساحل عاج او را به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران معرفی کرد.

با این وجود دپارتمان امور بین الملل فدراسیون فوتبال لحظاتی پس از این اقدام ویکی پدیا با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: نام‌هایی که به عنوان گزینه جدید سرمربی تیم ملی این روز‌ها در رسانه‌ها مطرح می‌شود، صحت ندارد.

ساعتی پس از این بیانیه نام تیم ملی فوتبال ایران از صفحه ویکی پدیا این مربی حذف شد تا همچنان ابهام‌های زیادی درباره سرمربی آتی تیم ملی وجود داشته باشد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

شکوری: رئیس فدراسیون فوتبال اخبار بیشتری از جزئیات قرارداد با مارک ویلموتس را در اختیار رسانه‌ها قرار خواهد داد

جواد نکونام سرمربی تیم ملی ایران شد!

ممنوعیت برگزاری تیم‌های لیگ برتری در خارج از کشور به ما ابلاغ نشده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha