مهاجم سابق تیم فوتبال استقلال دریافت پول از آبی پوشان را تایید کرد

مهاجم سابق تیم فوتبال استقلال دریافت پول از آبی پوشان را تایید کرد

به گزارش سراج24، چندی قبل خبری در مورد فسخ قرارداد الحاجی‌گرو مهاجم سابق تیم فوتبال استقلال منتشر کردیم.

متن خبر به شرح زیر بود:

در این رابطه معاون باشگاه استقلال یعنی علی خطیر ضمن تکذیب خبر فوق مدعی شد برای فسخ قرارداد این بازیکن ریالی پرداخت نشده است.

در پرونده فسخ قرارداد الحاجی‌گرو و نویمایر در صورتی که خطیر معاون باشگاه استقلال بدون ریالی اضافه‌تر قرارداد را فسخ کرده باشد باز هم صورت مسئله پاک نمی‌شود چرا که راضی کردن ۲ بازیکن خارجی آن هم با نصف مبلغ قرارداد کمی عجیب است مگر اینکه پای نفر سوم یعنی مدیر برنامه‌ای وسط باشد.

به هر حال ما در این گزارش تمام جوانب کار را در نظر گرفتیم، اما فایل‌های صوتی موجود از اعضای هیئت مدیره نیز تایید می‌کند که استقلال بهای گزافی برای فسخ قرارداد این ۲ بازیکن پرداخت کرده است.

ملکی و زمانی اعضای سابق هیئت مدیره باشگاه استقلال هم مدعی شدند: "فسخ قرارداد بدون یک ریال شبیه دروغ سیزده است و احتمال می‌رود چیزی حدود ۵ تا ۶ میلیارد تومان برای فسخ قرارداد الحاجی گرو و نویمایر آلمانی هزینه شده است."

علی خطیر طبق روال گذشته خبرنگار ما را تهدید به شکایت کرد که اسناد آن موجود است.

البته پیش از این نیز به دلیل درج خبر جذب منشا ما را به شایعه پراکنی متهم کرده بود که این خبر نیز تایید شد و منشا ۲ هفته بعد به استقلال پیوست.

روز گذشته الحاجی گرو بازیکن سابق استقلال در پیامی اختصاصی در جواب ما نوشت: خطیر یک دروغگو است، اما نمی‌توانم در مورد او حرفی بزنم.

دلیل این حرف گرو بر ما پوشیده است و چه رابطه‌ی وجود دارد که او فعلا قادر به حرف زدن در این باره نیست.

به نظر می‌رسد مدیر میانی استقلال باید کمی بیشتر تمرکز خود را برای موفقیت استقلال و خریدهایش خرج می‌کرد تا نیازی به تکذیب‌های پی در پی نداشته باشد و استقلال هم به دلیل بی دقتی برخی مدیران در امور جاری ۳ جام را از دست نمی‌داد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha