سالار عقیلی و محسن چاوشی از خوانندگان برنامه های رمضان

سالار عقیلی و محسن چاوشی از خوانندگان برنامه های رمضان

به گزارش سراج24، شبکه اول سیما سریال «از یادها رفته» را برای شب‌های ماه رمضان تدارک دیده است؛ حجت اشرف‌زاده تیتراژ این سریال را خوانده است. رضا یزدانی نیز به عنوان یکی از بازیگران این سریال نقش‌آفرینی می‌کند و در بخش‌هایی از آن می‌خواند.
محسن چاوشی اما خواننده تیتراژ سریال «دلدار» است که برای پخش از شبکه دوم سیما آماده شده است؛ شبکه سوم سیما نیز با سریال «برادر جان» و صدای سالار عقیلی مهمان خانه‌های مردم می‌شود. برنامه «هزار داستان» نیز با صدای امید نعمتی پیش از افطار راهی آنتن شبکه نسیم خواهد شد.
شبکه چهارم سیما در نظر دارد سریال «امام علی (ع)» را در ماه رمضان پخش کند که موسیقی این سریال به آهنگسازی فرهاد فخرالدینی و صدای صدیق تعریف جزو آثار ماندگار موسیقی ایران است.
تیتراژ شروع برنامه ویژه افطار شبکه اول را نیز فریدون آسرایی با ترانه‌ای از حسین غیاثی خوانده و تنظیم‌کننده این اثر هم بهروز صفاریان است.
همچنین سالار عقیلی و رستاک حلاج دو قطعه را برای تیتراژهای ابتدایی و انتهایی ویژه‌برنامه افطار شبکه پنج با نام «اختیاریه» خوانده‌اند.
اما اجرای برنامه افطار شبکه سوم سیما امسال در دستان بنیامین بهادری است؛ البته تا لحظه تنظیم این گزارش هنوز مشخص نیست تیتراژ این برنامه را با نام «ماه ماه» خود بهادری می‌خواند یا این کار به شخص دیگری سپرده شده است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

سیروس مقدم مینی سریالی درباره حاج قاسم می‌سازد

دهه نودی ها دوباره در تهران «سلام فرمانده» را می خوانند +ویدئو

سید محمود رضوی تهیه کننده سریال موسی (ع) شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha