بیرانوند از پرسپولیس جدا می‌شود؟

بیرانوند از پرسپولیس جدا می‌شود؟

به گزارش سراج24، علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان ۲۷ ساله تیم ملی فوتبال ایران که عضو باشگاه پرسپولیس تهران است و در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات عملکرد فوق العاده‌ای داشت، در صدد است تا در پایان فصل لژیونر شود.

بیرانوند ارزش زیادی در دنیای فوتبال دارد و سایت ترانسفرمارکت، ارزش او را سه میلیون و ۱۵ هزار یورو گذاشت که سبب شد تا بیرانوند در حال حاضر گرانترین بازیکن باشگاه پرسپولیس محسوب می‌شود و هر چند تا سال ۲۰۲۱ با این تیم قرارداد دارد، اما به احتمال زیاد در پایان فصل از جمع سرخپوشان جدا و لژیونر می‌شود.

علی بیرو در تیم ملی فوتبال ایران عملکرد فوق العاده‌ای در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ داشت و پس از درخشش مقابل عمان و گرفتن پنالتی احمد کانو مورد تحسین کارشناسان قرار گرفت و نقطه قوت سرخپوشان محسوب می‌شود.

ارزش این بازیکن اکنون ۴۵ میلیارد و ۲۲۵ میلیون تومان است که با بودجه یکسال سرخپوشان برابری می‌کند. در قرارداد بیرانوند با پرسپولیس بندی وجود دارد که این بازیکن با پرداخت مبلغی می تواند جدا شود و اگر پیشنهادی دریافت کند، مبلغی به پرسپولیسی ها خواهد داد تا بند فسخ قرارداد اجرا و او بتواند جدا شود.

گفته می شود مقصد بعدی بیرانوند ترکیه یا لیگ دسته اول انگلیس است.

در سایت ترانسفرمارکت، کمال کامیابی نیا، علی علیپور و مهدی ترابی نیز ارزش ۹۰۰ هزار یورویی دارند تا پس از بیرانوند در رده دوم با ارزش‌ترین بازیکنان پرسپولیس قرار بگیرند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha