افسانه ماهیان با نمایش «من یک موجود بلوتوثی ام، به من نگاه نکنید»

افسانه ماهیان با نمایش «من یک موجود بلوتوثی ام، به من نگاه نکنید»

به گزارش سراج24، نمایش «من یک موجود بلوتوثی ام، به من نگاه نکنید» به نویسندگی محمد رضایی راد و کارگردانی افسانه ماهیان از ۱۶ تا ۳۱ اردیبهشت ماه در لابی مرکز تئاتر مولوی به صحنه می‌رود.

در این نمایش شقایق سرسختی، نیلوفر عبدالصمد، مهسا جوادی، مارال جعفر قلی زاده، نازگل محمدی، پوریا رستمی، امیرمحمد عیسی زاده، محمدمهدی لرستانی، مهدی صفرزاده خانیکی، محمد معروفی به ایفای نقش می‌پردازند.

همچنین محمدرضا جدیدی طراح صدا و آهنگساز، آیلار زاهدی عکاس، رومینا داوری منشی صحنه، پوریا رستمی، امیر امیدوار ساخت تیزر و امیر سپهر تقی لو مدیر اجرا در این نمایش به همکاری می‌پردازند.

با توجه به شیوه اجرایی این نمایش تمامی بلیت‌ها بدون صندلی و مخاطبان به صورت ایستاده خواهند بود.

افسانه ماهیان کارگردان این اثر درباره روند شکل گیری این اجرا گفت: تولید این نمایش خروجی یک کارگاه آموزشی تئاتر با دانشجویان است با نمایشنامه‌ای از محمد رضایی راد که با توجه به تم و نوع نگارش نمایشنامه بهترین چالش هم به لحاظ بازیگری و هم به لحاظ مضمونی برای گروه اجرا در برخورد با مخاطب می‌باشد.

وی همچنین درباره نمایش «من یک موجود بلوتوثی ام، به من نگاه نکنید» بیان کرد: در جهان تکنولوژی هر لحظه پدیده‌ای زاییده می‌شود، شاید قبل‌تر و یا بعد از زاییده شدن بلوتوث بود که انسان‌ها خود را مجاز دانستند تا خطرناک‌تر و هولناک‌تر به حریم و خلوت دیگران تجاوز و تعرض کنند. در این اجرا چشم‌ها سرزنش می‌شوند، زیرا که همواره چشم است که نگاه می‌کند و نگاه است که گناه می‌کند. نگاه و گناه بی هیچ کنترلی در جهان تکنولوژی همچون ویروسی خطرناک در حال انتشار است. محمد رضایی راد این نمایشنامه را در عصر زاییده شدن بلوتوث نوشت و هشدار داد. از او برای هوشمندی و آینده نگری اش سپاسگزارم.

علاقه‌مندان برای دیدن نمایش «من یک موجود بلوتوثی ام، به من نگاه نکنید» که تا ۳۱ اردیبهشت ماه هر روز به جز شنبه‌ها ساعت ۱۸ در لابی مرکز تئاتر مولوی به صحنه می‌رود، می‌توانند به مرکز تئاتر مولوی مراجعه کنند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha