برگزاری مجمع فدراسیون هندبال

برگزاری مجمع فدراسیون هندبال

به گزارش سراج24، مجمع عمومی سالیانه فدراسیون هندبال برگزار شد هجدهمین دوره مجمع عمومی سالیانه فدراسیون هندبال به ریاست معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

مجمع عمومی سالیانه فدراسیون روز گذشته  شنبه ۱۴ اردیبهشت ماه در سالن کمیته ملی المپیک به ریاست  محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان و با حضور علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال، رؤسای هیأت‌های سراسر کشور و سایر اعضا برگزار شد. ‎بعد از خیر مقدم محمدرضا رجبی دبیر فدراسیون، علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون نیز به شرح مختصری ازعملکرد خود در دو ماه اخیر پرداخت و شرح کاملی از وضعیت موجود و اهداف پیش رو را بیان کرد. ‎در ادامه عبدالله زادمراد خزانه دار فدراسیون گزارش جامعی از فعالیت‌های مالی سال ۹۶ را ارائه کرد و پس از او حسابرس رسمی فدراسیون به ارائه گزارش پرداخت. افشین مقصودی بازرس ویژه فدراسیون نیز عملکرد مالی از فعالیت‌های صورت گرفته در مجموعه فدراسیون را ارائه کرد. ‎ این جلسه با سخنانی از روسای هیات‌های استان پیگیری شد که هر یک از این افراد به بیان نقطه نظرات، مشکلات خصوصا نداشتن سالن‌های ورزشی جهت هندبال و همچنین پیشنهاد‌های مختلف جهت بهبود وضعیت هندبال کشور پرداختند.

پس از آن برخی از برنامه ها، مسائل روز و مصوبات هیات رئیسه به رای اعضاء مجمع گذاشته شد و پس از موافقت اعضا مجمع به تصویب رسید.

دکتر داورزنی نیز در این مجمع ضمن بیان رهنمود‌های لازم در خصوص لزوم توجه و اهتمام به توسعه ورزش قهرمانی بیاناتی را ارایه نمودند و در پایان از لزوم همکاری بیشتر هیات‌های استانی جهت توفیق هر چه بیشتر این ورزش و حمایت از رئیس فدراسیون سخن گفتند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha