زوج مستأجر به طمع تصاحب ملک صاحبخانه‌شان را قتل عام کرده بودند ، دستگیر شدند

زوج مستأجر به طمع تصاحب ملک صاحبخانه‌شان را قتل عام کرده بودند ، دستگیر شدند

به گزارش سراج24، روز ۲۰ خرداد سال ۹۲ در پی دریافت گزارش‌های مردمی در خصوص یافتن جسد نوجوان ۱۷ ساله‌ای با دست و پا‌های بسته در مسیر شمالی بزرگراه همت، موضوع به مأموران انتظامی و بازپرس ویژه قتل دادسرای استان البرز اطلاع داده شد. پس از بررسی و تحقیقات اولیه مشخص شد که عامل یا عاملان جنایت به صورت حرفه‌ای مرتکب قتل شده‌اند.

تحقیقات در این زمینه ادامه داشت که این بار مأموران از رها شدن جسد مرد ۶۰ ساله‌ای در جاده خاکی حوالی روستای زیاران شهرستان آبیک مطلع شدند که پس از اصابت گلوله به آتش کشیده شده بود. در بررسی‌ها مشخص شد که او پدر همان نوجوان ۱۷ ساله است.

تحقیقات در خصوص این دو قتل ادامه داشت که گزارش کشف سومین جسد که همسر مرد ۶۰ ساله و مادر نوجوان ۱۷ ساله بود، پرونده یک جنایت خانوادگی را مقابل پلیس گشود.

بررسی کارآگاهان نشان داد، قتل‌ها با انگیزه خاصی صورت گرفته و عاملان جنایت درصدد آن بوده‌اند که با از بین بردن سرنخ‌ها مانع از افشای راز قتل‌ها شوند.

راز گشایی پس از ۶ سال

عباسعلی محمدیان فرمانده انتظامی استان البرز در خصوص جزئیات این جنایت گفت: پس از گذشت نزدیک به ۶ سال از این جنایت، کارآگاهان پلیس استان البرز سرانجام با جمع بندی اطلاعاتی و سرنخ‌هایی که به دست آورده بودند، ردپای عاملان این جنایت را در تهران شناسایی و با دریافت نیابت قضایی فرد مظنون به قتل را در یک عملیات ویژه دستگیر کردند.

وی افزود: متهم در تحقیقات اولیه منکر هرگونه جنایت شد، اما در ادامه و در مواجهه با مستندات پرونده اعتراف و عنوان کرد که با همدستی همسرش دست به این جنایات زده‌اند. در ادامه مأموران پلیس همسر متهم را دستگیر کردند. این ۲ متهم که تصور نمی‌کردند پس از سپری شدن ۶ سال پلیس همچنان پیگیر پرونده باشد، انگیزه خود را از این جنایات تصرف خانه مقتولان عنوان کردند. تحقیقات بیشتر در این پرونده ادامه دارد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

خانواده قاتل از ماجرای قتل «غزل» می‌گوید

برخورد قاطع دستگاه قضایی با عوامل قتل زن جوان اهوازی

قاتل مسئول عمرانی حرم امامزاده صالح (ع) دستگیر شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha