حدادی: رکورد‌هایی که امسال پرتاب کردم با ۸۰ درصد آمادگی پرتاب می‌کنم

حدادی:  رکورد‌هایی که امسال پرتاب  کردم با ۸۰ درصد آمادگی پرتاب می‌کنم

به گزارش سراج24، احسان حدادی پرتابگر کشورمان درباره مقام سومی دایموند لیگ دوحه و کسب سهمیه المپیک اظهار کرد: خدا را شکر هفته گذشته در مسابقات قهرمانی آسیا ۶۷/۹۵ پرتاب کنم و رکورد این رقابت‌ها را شکستم و علاوه بر این  ششمین مدال طلای خود را گرفتم و پرافتخارترین ورزشکار در بخش آقایان و بانوان معرفی شدم. همچنین شب گذشته مسابقات دایموند لیگ برگزار شد و همه پرتابگران خوب دنیا حضور داشتند. در این مسابقات با وجود کمر درد شدید توانستم رکورد ۶۶/۷۹ را بزنم و سهمیه المپیک و ۶ امتیاز در این رقابت‌ها گرفتم. انشالله مرحله بعدی مسابقات دایموند لیگ که در استکلهم برگزار می‌شود بتوانم پرتاب خوبی بیاندازم و به فینال این رقابت‌ها راه یابم که  نخواهم در مسابقات دیگر شرکت کنم.  

ورزشکاران تا برگزاری مسابقات قهرمانی جهان افت و خیز دارند 

حدادی درباره اینکه کری خوانی با  استال و شیدینگر پرتابگران کشور‌های سوئد و اتریش داشت، گفت: استال ۲ سال پیش ۷۱ متر ۴۰، ۵۰ سانت پرتاب کرده بود و ورزشکار خوبی از لحاظ قدرت، تکنیک و  سرعت است، اما امسال سال سختی است چرا که مسابقات قهرمانی جهان در مهرماه برگزار می‌شود و اگر شما ۷۰ متر پرتاب کنید باید ببینید که در قهرمانی جهان چند متر باید بیندازید.   به طور حتم ورزشکاران تا زمان آن مسابقات افت و خیز زیادی دارند و تا المپیک هم یک سال و نیم دیگر باقی مانده است.  

حدادی  درباره اینکه توقع مدال در المپیک را از او داشته باشیم یا نه! بیان کرد: انشالله اگر اتفاقات خوبی بیافتد دور از دسترس نیست و مدال چیزی نیست که نتوانم بگویم بدست نمی‌آورم چرا که هنورز بدنم آماده نیست و رکورد‌هایی که امسال پرتاب  کردم با ۸۰ درصد آمادگی پرتاب می‌کنم. هدفمان در ابتدا بازی‌های جهانی است و بعد از آن مسابقات المپیک ۲۰۲۰ توکیو است و انشالله بتوانم در آنجا خوب پرتاب کنم.  

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha