رقابت فولام، سلتیک و بریستول بر سر میلاد محمدی

رقابت فولام، سلتیک و بریستول بر سر میلاد محمدی

به گزارش سراج24، به گزارش رسانه‌های انگلیسی از جمله footballinsider ۲۴۷ و stokesentinel سه تیم سلتیک، فولام و بریستول سیتی برای جذب میلاد محمدی، مدافع ایرانی احمد گروژنی، با هم رقابت می‌کنند.

محمدی تابستان امسال هم در رادار باشگاه سلتیک قرار دارد، این تیم در طول ۲ فصل نقل و انتقالات گذشته هم برای جذب این بازیکن تلاش‌هایی کرده بود.

قرارداد این بازیکن ۲۵ ساله با احمد گروژنی تابستان امسال به پایان می‌رسد و در دسترس بودنش به عنوان بازیکن آزاد تعدادی از باشگاه‌های سراسر اروپا را به حالت آماده باش درآورده است.

انتظار می‌رود که تیم سقوط کرده فولام تابستان امسال تغییرات بزرگی در تیم خود داشته باشد، زیرا به دنبال سقوط این تیم از لیگ برتر، تعدادی از بازیکنان این تیم را ترک کردند. فولام هم وضعیت محمدی را به دقت زیر نظر دارد. گمانه زنی‌ها از جدایی رایان سسگنون مدافع چپ این تیم خبر می‌دهند بنابراین فولام ممکن است برای تقویت دفاع چپ خود وارد بازار نقل و انتقالات شود.

تیم بریستول سیتی هم که برای صعود به لیگ برتر می‌جنگد تابستان امسال در بازار نقل و انتقالات به دنبال خرید یک مدافع چپ خواهد بود، البته در صورتی که آن‌ها در طول پنجره تابستانی «لوید کلی» را از دست بدهند.

سلتیک هم همچنان به دنبال محمدی ۲۵ ساله است که به خاطر حملات خود در سمت چپ مشهور است. آن‌ها ممکن است برای خرید این مدافع ایرانی اقدام کنند، زیرا آن‌ها به دنبال پوشش برای کیران تیرنی هستند، زیرا قرارداد امیلیو ایزاگوئیره دیگر مدافع چپ این تیم در پایان فصل به اتمام می‌رسد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

میلاد محمدی با تیم احمد گروژنی خداحافظی کرد+تصویر

حضور احتمالی یک بازیکن از لیگ یک فوتبال انگلیس در پرسپولیس

یاران آزمون به مصاف تیم میلاد محمدی می‌روند

0 نظر

ارسال نظر

capcha