جوشیدن پسر بچه درون دیگه آبجوش+تصاویر

جوشیدن پسر بچه درون دیگه آبجوش+تصاویر

به گزارش سراج24، یک لحظه غفلت مادر جوان اکراینی حادثه‌ای دلخراش و غیرقابل جبران را برای او و خانواده اش رقم زد. " ایوان مالتیچ" پسر خردسال این زن پس از آنکه به داخل یک دیگ آب جوش افتاد نزدیک بود زنده زنده در آن پخته شود. پدر این کودک که با فریاد پسرش متوجه حادثه شده بود بلافاصله خود را به او رساند و این کودک را از داخل دیگ آب جوش بیرون آورد.

 

فاجعه ای که در اثر یک لحظه غفلت رخ داد+ تصاویر////

ایوان که که دچار سوختگی شدید ۷۰ درصد شده است اکنون در بیمارستان در حال جدال با مرگ است. این حادثه در دهکده " ساسیدویچی " در منطقه لویو ابلاست واقع در جنوب اکراین رخ داد. در یکی از تصاویری که از این کودک بیگناه منتشر شده است در حالی که بالا تنه بدنش دچار سوختگی شدید شده روی تخت بیمارستان دیده می‌شود. این حادثه هنگامی رخ داد که مادر این کودک آب جوش را برای شستن لباس آماده می‌کرد. او که یک دیگ بزرگ ۴۰ لیتری را روی اجاق و در آشپزخانه قرار داده بود برای تهیه نان به یک سوپرمارکت محلی رفته بود.

این زن که مادر چهار کودک است در گفتگو با رسانه‌های محلی اکراین گفت: " ایوان مشغول بازی در داخل خانه بود و برادرش نیز سرگرم تماشای کارتون بود. او ناگهان وارد آشپزخانه شد و به داخل دیگ آب جوش افتاد. در لحظه حادثه شوهرم در نزدیکی خانه بود. او بلافاصله با شنیدن فریاد‌های ایوان خودش را به خانه رساند. "

پدر کودک بلافاصله لباس‌های فرزندش را در آورد و بدن او را زیر آب سرد گرفت. این کودک بلافاصله به بیمارستانی در شهر لویو منتقل شد و در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شد. این کودک با ۷۰ درصد سوختگی دچار سوختگی درجه ۴ شده است. در حالی که پزشکان بیمارستان در تلاش برای جان این کودک هستند، اما از اظهارنظر در مورد شانس زنده ماندن او خودداری کرده اند.

فاجعه ای که در اثر یک لحظه غفلت رخ داد+ تصاویر////

انتشار این خبر با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: " کدام آدم عاقل ۴۰ لیتر آب جوش را بر روی اجاق قرار داده و کودکان خردسال را در نزدیک آن به حال خود رها می‌کند. یا غیر عمدی بوده یا این زن واقعا یک احمق به تمام معناست. "

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha