«سونیک خار پشت» تغییر می‌کند

«سونیک خار پشت»  تغییر می‌کند

به گزارش سراج24، به نقل از ورایتی، بعد از انتشار اولین تیزر رسمی فیلم سینمایی «سونیک خار پشت» هواداران این فیلم سینمایی از نحوه طراحی و ظاهر شخصیت این فیلم که بیشتر مربوط به دندان‌ها و چشم‌های آن بود انتقاد کردند و در پی این انتقاد جف فاولر کارگردان این فیلم به انتقاد‌ها و بازخورد‌ها پاسخ داد و اعلام کرد که تغییراتی در حال انجام است.
او در این باره گفت: ما متوجه شدیم که طرفداران از طراحی راضی نبودند و خواستار تغییراتی در این شخصیت شدند، ما به نظر آن‌ها احترام می‌گذاریم و همه افراد در کمپانی سگا و پارامونت تلاش می‌کنند این کاراکتر را به بهترین نحوی که می‌توانند طراحی کنند.
این فیلم سینمایی در ژانر علمی تخیلی و اکشن است و بر اساس بازی ویدیویی به همین نام ساخته شده و در تاریخ ۸ نوامبر (۱۷ آبان ۹۸) منتشر خواهد شد.
در این فیلم جیم کری در نقش منفی دکتر رباتنیک ایفای نقش کرده و بازیگران دیگری همچون جیمز مارسدن تامِ پلیس، بن شوارتز در نقش سونیک به عنوان صدا پیشه  این شخصیت، تیکا سامپتر، جیم کری در نقش دکتر اگمن (روباتنیک)، آدام پالی، دبس هاوارد، نیال مک‌دوناف حضور دارند.
جف فاولر سابقه حضور در فیلم سینمایی «ددپول» و «ترمیناتور» عنوان تهیه کننده را در کارنامه دارد و با انیمیشن «گوفر بروک» در سال ۲۰۰۴ در بخش بهترین انیمیشن کوتاه، نامزدی اسکار را تجربه کرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

تسهیل در امر ازدواج جوانان، نیازمند تغییر نگاه و رویکرد خانواده‌هاست

طراح پوستر‌های خودتان باشید

نام پیامبر بر صحن جنوبی آستان عبدالعظیم(ع) مزین شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha