پرسپولیس ۴ امتیاز تا قهرمانی در لیگ هجدهم

پرسپولیس ۴ امتیاز تا قهرمانی در لیگ هجدهم

به گزارش سراج24، ، لیگ هجدهم فوتبال ایران در حالی ۲۶ اردیبهشت به پایان می‌رسد که پرسپولیس تهران با هدایت برانکو ایوانکوویچ و کسب ۵۷ امتیاز در صدر جدول قرار دارد و استقلال با یک بازی بیشتر نسبت به سپاهان و ۵۳ امتیاز در رده دوم است.

سرخپوشان با کسب ۴ امتیاز از ۲ بازی آینده، قهرمانی خود را در لیگ هجدهم قطعی می‌کنند و برای سومین سال متوالی جام قهرمانی را بالای سر می‌برند، اما نمی‌توانند رکورد ۲ فصل گذشته خود را تکرار کنند. شاگردان برانکو در لیگ هفدهم و با اقتدار قهرمانی را بدست آوردند و اختلاف ۹ امتیازی با تیم نایب قهرمان (ذوب آهن) داشتند.

شاگردان مرد کروات در فصل گذشته ۶۴ امتیاز بدست آوردند و در حال حاضر اگر از سد ماشین سازی تبریز و پارس جنوبی جم بگذرند، ۶۳ امتیازی خواهند شد و نمی‌توانند رکورد امتیازهای فصل گذشته را تکرار کنند. قهرمانی پرسپولیس تا حدودی قطعی شده، اما برای رسمی شدن و برگزاری جشن قهرمانی در تهران باید رو در روی ماشین سازی پیروز شوند و سپاهان مقابل پدیده به تساوی برسد تا در حضور هواداران شان جشن قهرمانی بگیرند.

گفتنی است، پرسپولیس در لیگ شانزدهم با ۶۶ و لیگ هفدهم با ۶۴ امتیاز به قهرمانی رسید و اگر در دیدار با شاگردان محمدرضا مهاجری و مهدی تارتار به پیروزی برسد، با ۶۳ امتیاز به مقام قهرمانی لیگ هجدهم می‌رسد. ۲ بازی آینده شاگردان برانکو، ۲۱ و ۲۶ اردیبهشت در تهران و جم برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha