علیپور درصدد گلزنی مقابل پاختاکور

علیپور درصدد گلزنی مقابل پاختاکور

به گزارش سراج24، هفته پنجم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ در حالی دوشنبه ۱۶ اردیبهشت در تاشکند برگزار می‌شود که دیدار حساسی برای شاگردان برانکو محسوب می‌شود. در حال حاضر پاختاکور با ۵ امتیاز در رده سوم گروه D قرار دارد و پرسپولیس با ۴ امتیاز قعرنشین است. این بازی برای سرخپوشان ایران دیدار مهمی محسوب می‌شود و به همین دلیل شاگردان برانکو با پرواز چارتر راهی ازبکستان می‌شوند.

در حالی که السد قطر و الاهلی عربستان در رده‌های اول و دوم هستند، پاختاکور با ۵ امتیاز در رده سوم گروه D قرار دارد و پرسپولیس با ۴ امتیاز قعرنشین است.

سرخپوشان برای این دیدار شجاع خلیل زاده را به دلیل محرومیت در اختیار ندارند. البته ۳ بازیکن پاختاکور به نام‌های سانزار کوواتوف، ایگور کریمتس و داستان بک همدموف محروم هستند و به این مسابقه نمی‌رسند.

علی علیپور فصل گذشته با زدن ۵ گل، آقای گل سرخ‌ها در لیگ قهرمانان آسیا شد و توانست نقش پر رنگی در نتایج این تیم ایفا کند و در لیگ قهرمانان ۲۰۱۷ نیز مقابل الاهلی عربستان یک گل زیبا زد و رو در روی همین تیم در دیدار رفت لیگ قهرمانان ۲۰۱۹ گلزنی کرد تا در حال حاضر در مجموع با ۷ گل بهترین گلزن سرخ‌ها در مسابقات آسیایی محسوب شود.

البته مهدی طارمی آمار بهتری نسبت به علیپور در این زمینه دارند. طارمی با ۸ گل در لیگ قهرمانان بهترین آمار را به نام خود ثبت کرد و حال علیپور درصدد است تا این رکورد را بشکند. مهاجم شماره ۷۰ پرسپولیس درصدد است تا در مقابل پاختاکور گلزنی کند و رکورد آقای خیریت فوتبال ایران را بشکند.

علیپور در لیگ قهرمانان ۲۰۱۹ تنها یک گل به ثمر رسانده و مقابل پاختاکور و السد در دیدار رفت و الاهلی در بازی برگشت موفق به گلزنی شده است.

دیدار پاختاکور و پرسپولیس، ۱۶ اردیبهشت در تاشکند برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بهترین گلزن پرسپولیس لژیونر می‌شود

علیپور: هواداران مجدد من را بخواهند، یک سال دیگر با باشگاه قرارداد دارم

نبی: تاج درباره تیم هایی صحبت کرده که در لیگ قهرمانان آسیا نیستند

0 نظر

ارسال نظر

capcha