مجیدی: فرزند استقلال هستم و هر چه دارم از استقلال است

مجیدی: فرزند استقلال هستم و هر چه دارم از استقلال است

به گزارش سراج24، فرهاد مجیدی سرمربی موقت تیم فوتبال استقلال تهران در نشست خبری پس از دیدار مقابل استقلال خوزستان اظهار کرد: شانس ما برای قهرمانی با شکست برابر پدیده کم شد، اما همیشه فوتبال است و اعجاز و امید، امیدوارم نتایج مسابقات مانند هفته‌های گذشته برای ما رقم بخورد. با توجه به مشکلاتی که داشتیم، بازیکنان ما زحمت کشیدند و اگر قهرمان نشویم نیز چیزی از ارزش‌های ما کم نمی‌شود.

او درباره مشکلات دفاعی استقلال گفت: ما یکی از بهترین خطوط دفاعی لیگ را داریم و با ۱۲ گل خورده، بهترین هستیم. امروز ۳ امتیاز را می‌خواستیم و در زمان خوبی گل زدیم، اما گلی که دریافت کردیم باعث شد باز بازی کنیم. از خط دفاعی تیم راضی هستم.  ما امسال کمترین اشتباه را در دفاع داشتیم و منتظری و دانشگر از بهترین‌های لیگ امسال هستند.

مجیدی درباره ثبت نشدن نامش در لیست بازی بیان کرد: موضوع مهمی نیست و من با هر سمتی و حتی تدارکات در خدمت تیم هستم. من فرزند استقلال هستم و هر چه دارم از استقلال است.

او در مورد استرس بازیکنان گفت: استرس خاصی در بازیکنان ندیدم، اما با توجه به شرایط جدول و نتایج دو هفته اخیر تیم ما تحت فشار بود. اولین مرتبه بود که سرمربی یک هستم و طبیعی بود که استرس داشته باشم. سعی کردم تمرکز خود را بالا ببرم و تیم را هدایت کنم.

مجیدی درباره آینده تصریح کرد: هیچ وقت به عقب بر نمی‌گردم و این تجربه من است. من آینده را می‌بینم و با قاطعیت می‌گویم این تیم یکی از بهترین‌های تاریخ باشگاه است و در هر پست ۲ بازیکن آماده داریم. یکی از کامل‌ترین تیم‌ها در زمان بازی‌گری و مربی‌گری من است. اگر به تیم ایمان نداشتم این پست را قبول نمی‌کردم. نمی‌خواهم شعار بدهم و قول بدهم، اما استقلال را به جایگاه واقعی می‌رسانیم.

او ادامه داد: من از باشگاه انتظار دارم این تیم بماند و چند بازیکن به باشگاه اضافه شود. این تیم کمبودی ندارد و می‌تواند قهرمان شود.

مجیدی در مورد ادامه همکاری اش با استقلال گفت: باشگاه باید درباره من تصمیم بگیرد و من نمی‌توانم تصمیم بگیرم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

واکنش رسانه‌های ایتالیایی به امضای قرارداد استراماچونی با استقلال

زمان حضو سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال در ایران مشخص شد

ماجرای یک انتخاب در تیم ملی امید حاشیه ساز + فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha