مجیدی: فرزند استقلال هستم و هر چه دارم از استقلال است

مجیدی: فرزند استقلال هستم و هر چه دارم از استقلال است

به گزارش سراج24، فرهاد مجیدی سرمربی موقت تیم فوتبال استقلال تهران در نشست خبری پس از دیدار مقابل استقلال خوزستان اظهار کرد: شانس ما برای قهرمانی با شکست برابر پدیده کم شد، اما همیشه فوتبال است و اعجاز و امید، امیدوارم نتایج مسابقات مانند هفته‌های گذشته برای ما رقم بخورد. با توجه به مشکلاتی که داشتیم، بازیکنان ما زحمت کشیدند و اگر قهرمان نشویم نیز چیزی از ارزش‌های ما کم نمی‌شود.

او درباره مشکلات دفاعی استقلال گفت: ما یکی از بهترین خطوط دفاعی لیگ را داریم و با ۱۲ گل خورده، بهترین هستیم. امروز ۳ امتیاز را می‌خواستیم و در زمان خوبی گل زدیم، اما گلی که دریافت کردیم باعث شد باز بازی کنیم. از خط دفاعی تیم راضی هستم.  ما امسال کمترین اشتباه را در دفاع داشتیم و منتظری و دانشگر از بهترین‌های لیگ امسال هستند.

مجیدی درباره ثبت نشدن نامش در لیست بازی بیان کرد: موضوع مهمی نیست و من با هر سمتی و حتی تدارکات در خدمت تیم هستم. من فرزند استقلال هستم و هر چه دارم از استقلال است.

او در مورد استرس بازیکنان گفت: استرس خاصی در بازیکنان ندیدم، اما با توجه به شرایط جدول و نتایج دو هفته اخیر تیم ما تحت فشار بود. اولین مرتبه بود که سرمربی یک هستم و طبیعی بود که استرس داشته باشم. سعی کردم تمرکز خود را بالا ببرم و تیم را هدایت کنم.

مجیدی درباره آینده تصریح کرد: هیچ وقت به عقب بر نمی‌گردم و این تجربه من است. من آینده را می‌بینم و با قاطعیت می‌گویم این تیم یکی از بهترین‌های تاریخ باشگاه است و در هر پست ۲ بازیکن آماده داریم. یکی از کامل‌ترین تیم‌ها در زمان بازی‌گری و مربی‌گری من است. اگر به تیم ایمان نداشتم این پست را قبول نمی‌کردم. نمی‌خواهم شعار بدهم و قول بدهم، اما استقلال را به جایگاه واقعی می‌رسانیم.

او ادامه داد: من از باشگاه انتظار دارم این تیم بماند و چند بازیکن به باشگاه اضافه شود. این تیم کمبودی ندارد و می‌تواند قهرمان شود.

مجیدی در مورد ادامه همکاری اش با استقلال گفت: باشگاه باید درباره من تصمیم بگیرد و من نمی‌توانم تصمیم بگیرم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مجیدی: سال ۲۰۰۴ با العین قهرمان آسیا شدم

مجیدی: تیم را از اول می‌سازیم. تیمی که در خور نام استقلال باشد

پرسپولیسی‌ها در صدد شکایت از مجیدی

0 نظر

ارسال نظر

capcha