گزارش رسانه قطری درباره مهدی طارمی

گزارش رسانه قطری درباره مهدی طارمی

به گزارش سراج24، تیم فوتبال الغرافه در حالی تمرینات خود را برای دیدار با السد قطر در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های جام امیر آغاز کرد که تلاش می‌کند با هدایت گورکوف به نیمه نهایی این رقابت‌ها برسد.

الرایه قطر درباره شروع تمرینات الغرافه نوشت و در خصوص مهدی طارمی، مهاجم ملی پوش ایرانی هم توضیح داد: بخش پایانی تمرین الغرافه به مهاجمان تیم مربوط بود به خصوص مهدی طارمی که در بازی‌های اخیر فرصت‌های گلزنی زیادی را از دست داده بود.

گورکوف در تمرین به دنبال حل مشکل گلزنی و پیدا کردن دلیل از دست رفتن موقعیت‌های زیاد توسط مهاجمانش است. در واقع طارمی در بازی‌های اخیر قهرمان از دست دادن فرصت‌ها لقب گرفت و موقعیت‌های عجیب و زیادی را به هدر داد. طارمی اگر نیمی از فرصت‌هایش را در هر بازی گل کند سرنوشت تیم را دگرگون می‌کند خصوصا با توجه به اینکه بسیاری از این موقعیت‌ها در فرصت تک به تک با دروازه‌بان بوده است. به نظر می‌رسد مهاجم ایرانی به تمرین و البته تمرکز بیشتری نیاز دارد تا موقعیت‌ها را از دست ندهد.

با پایان فصل، زردپوشان قطری درصدد هستند تا یوسف العربی، مهاجم الدحیل را به خدمت بگیرند و تیم قطری نیز درصدد جذب عمرالسوما سوریه‌ای است و با این اوصاف به نظر می‌رسد طارمی به لیگ ایران باز می‌گردد.

مهاجم شماره ۱۷ تیم ملی ایران سابقه بازی برای پرسپولیس تهران را هم دارد و احتمال دارد پس از پایان لیگ ستارگان، بازهم به ایران بازگردد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

تمجید رسانه اسپانیایی از گلزنی طارمی مقابل سوریه

چراغ سبز غیر علنی برانکو برای بازگشت طارمی

گل پنالتی رضا قوچان نژاد + فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha