وطنخواه: باشگاه پرسپولیس دست برخی آقایان افتاده که مشخص نیست از کجا آمده اند

وطنخواه: باشگاه پرسپولیس دست برخی آقایان افتاده که مشخص نیست از کجا آمده اند

به گزارش سراج24، رضا وطنخواه بازیکن و مربی اسبق تیم ملی فوتبال و پرسپولیس، درباره وضعیت برادرش بیوک وطنخواه بیان کرد: برادرم اکنون از بیمارستان مرخص شده و شرایطش خوب است و در خانه استراحت می‌کند. خداراشکر وضعیت او نسبت به گذشته بهتر شده و استراحت می‌کند. بیوک وضعیت خوبی دارد و دوران نقاهت را پشت سر می‌گذارد.

زمانی که ما برای پرسپولیس قهرمانی می‌آوردیم، عرب به دنیا نیامده بود

او درباره اینکه آیا مسئولان باشگاه پرسپولیس پیگیر وضعیت وطنخواه هستند یا خیر؟ توضیح داد: هیچکس از باشگاه پرسپولیس احوالی از ما نمی‌پرسد و آیا فکر می‌کنید اصلا آن‌ها بیوک وطنخواه را می‌شناسند. من از ایرج عرب توقع ندارم، زیرا زمانی که ما برای این تیم قهرمانی می‌آوردیم، او هنوز به دنیا نیامده بود. من از جعفر کاشانی (رئیس هیئت مدیره پرسپولیس) توقع دارم، زیرا او همبازی بیوک بوده است، اما به هیچ عنوان سراغی از برادرم نگرفت.

اگر روزی بیوک فوت کرد، هیچکدام را در مراسم راه نخواهم داد

وطنخواه ادامه داد: من از علی پروین و حسین کلانی انتظار دارم تا به بیوک سر بزنند و در حال حاضر هم به هیچ وجه مدیریت پرسپولیس را قبول ندارم. باشگاه پرسپولیس دست برخی آقایان افتاده که مشخص نیست از کجا آمده اند و اصلا هم وطنخواه را نمی‌شناسند. نه من و نه برادرم از کسی انتظاری نداریم، اما اگر خدایی نکرده روزی بیوک فوت کرد، هیچکدام را در مراسم راه نخواهم داد.

برادر من جوانترین مربی بوده که تیم را قهرمان کشور کرده است

بازیکن و مربی اسبق تیم ملی فوتبال و پرسپولیس خاطرنشان کرد: مردن برای همه است، اما هیچکس تا بیوک زنده است سراغ او را نمی‌گیرند و پس از اینکه فوت کرد، همه می‌خواهند در مراسم او شرکت کنند. برادر من جوانترین مربی بوده که تیم را قهرمان فوتبال کشور کرده است، اما به او اهمیتی نمی‌دهند. آن‌ها دیگر جاسمیان، وطنخواه، جباری و ... نمی‌شناسند و می‌گویند پهلوان زنده را عشق است.

وطنخواه: زمانیکه ما برای پرسپولیس قهرمانی می‌آوردیم، عرب به دنیا نیامده بود/ در ایران، پهلوان زنده را عشق است

آقایان از سمت هایشان می‌ترسند و ما را دعوت به کار نمی‌کنند

او گفت: خودتان می‌توانید از همبازیان او پیگیری کنید و بپرسید که حال وطنخواه را پرسیده‌اند یا خیر؟ در حال حاضر زمانه به شکلی شده که اگر برای آنها سود داشته باشی، سراغت را می‌گیرند و اگر اینطور نباشد، کنارت نمی‌آیند. آقایان از سمت هایشان می‌ترسند و ما را دعوت به کار نمی‌کنند.

استقلال پول پورحیدری را هنوز پرداخت نکرده است

رضا وطنخواه در پایان گفت: چند نفر در ایران هستند که مثل من در خارج مربیگری کرده باشند و مربی ملی باشند؟ من ادعای مربیگری نمی‌کنم، اما می‌توانم به عنوان مشاور کار کنم، اما مدیران از حضور پیشکسوتان ترس دارند. باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس جواب بدهند پیشکسوتانشان کجا هستند و چگونه امرار معاش می‌کنند. استقلالی‌ها هنوز پول پورحیدری را پرداخت نکرده‌اند. این‌ها فقط به افرادی اهمیت می‌دهند که سود مالی برای شان داشته باشند. می‌دانید اکبر کارگر جم کجا زندگی می‌کند و وضعیتش چگونه است. فقط هیاهو می‌کنیم و‌ ای کاش پول وارد این فوتبال نمی‌شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

آخرین اخبار از وضعیت علی پروین

پروین بستری شد

نظر علی پروین در خصوص بازگشت طارمی به پرسپولیس!

0 نظر

ارسال نظر

capcha