حقیقی به اروپا می رود

حقیقی به اروپا می رود

به گزارش سراج24، علیرضا حقیقی، دروازه بان سابق تیم ملی فوتبال ایران پس از فسخ قراردادش با تیم ساندسوال سوئد، حدود یک سال و نیم است که به دلیل آسیب دیدگی برای هیچ تیمی به میدان نرفته است و تنها به صورت اختصاصی تمریناتش را پیگیری می کند.

او در نقل و انتقالات ژانویه برای عقد قرارداد با یک تیم ایتالیایی به این کشور سفر کرد و با وجود قبول شدن در تست های پزشکی به دلیل بیماری مادرش مجبور شد تمرینات این تیم را ترک کند و به سرعت به ایران بازگردد. البته باشگاه ایتالیایی با وجود توافق های ابتدایی با ناراحتی از این اقدام حقیقی قید امضاء قرارداد با او را زد.

حقیقی این روزها تمرینات اختصاصی خود را در تهران پیگیری می کند و با وجود پیشنهاداتی که از برخی تیم های لیگ برتری در دارد، به احتمال فراوان فصل آینده هم با تیمی اروپایی قرارداد بسته و در قاره سبز به دوران بازیگری اش ادامه می دهد. برخی تیم های قاره سبز  با دروازه بان تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل مذاکراتی را انجام داده اند.

دروازه بان سابق تیم های پرسپولیس، ماریتیمو پرتغال و اسکیلستونا سوئد به تازگی در امور خیریه هم شرکت و کمک های نقدی اش را با حضور خانواده خود در آق قلا گلستان به سیل زدگان رساند. البته قرار است حقیقی خانه هایی را هم برای مردمی که در این سیل خانه هایشان دچار خسارت شده است بسازد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

ملی پوش سابق آزاد شد

ضرب و شتم علی خطیر و علیرضا حقیقی در مجموع ورزشی انقلاب

گفتگوی ویژه با عابدزاده +فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha