علی دایی، سرمربی نارنجی پوشان پایتخت می ماند یا خیر؟

 علی دایی، سرمربی نارنجی پوشان پایتخت می ماند یا خیر؟

به گزارش سراج24، قرارداد علی دایی، سرمربی تیم سایپا تهران با این باشگاه در پایان لیگ هجدهم به اتمام می رسد و مشخص نیست آیا این مربی فصل آینده هم در جمع نارنجی پوشان پایتخت می ماند یا خیر.

دایی با وجود مشکلات مالی باشگاه سایپا در طول ۲ فصل اخیر نتایج نسبتا خوبی با تیمش کسب کرده است. سایپا سال گذشته در رتبه چهارم لیگ برتر قرار گرفت و از این طریق سهمیه حضور در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا را کسب کرد. از طرفی  این تیم در لیگ هجدهم نیز با ۲ تیمی که از لحاظ بودجه شرایط بسیار بهتری نسبت به سایپا دارند، برای کسب رتبه ششم رقابت می کند که با توجه به بودجه باشگاه سایپا این عملکرد برای تیم جوان شهریار فوتبال ایران خوب محسوب می شود.

در این وضعیت شنیده می شود مسئولان باشگاه تراکتورسازی که از نتایج جرج لیکنز، سرمربی بلژیکی خود رضایت ندارند قصد جذب دایی برای فصل آینده را دارند تا این تیم متمول با او در مسیر قهرمانی لیگ گام بردارد.

از طرفی این روزها شایعاتی هم درباره تمایل فدراسیون فوتبال برای انتخاب آقای گل فوتبال ملی جهان جای کارلوس کی روش به عنوان سرمربی تیم ملی مطرح شده که مسئولان فدراسیون با اعلام اینکه هیچ یک از گزینه های مدنظرشان ایرانی نیست، این شایعه را تکذیب کردند.

یکی از مسئولان باشگاه سایپا درباره وضعیت ادامه حضور علی دایی در این تیم و پیشنهاد باشگاه تراکتورسازی به او گفت: در حال حاضر سه بازی تا پایان لیگ مانده و تیم ما امروز (سه شنبه) باید دیدار حساسی را برابر ذوب آهن برگزار کند. اجازه بدهید فصل تمام شود تا پس از آن درباره تمدید قرارداد دایی صحبت کنیم چراکه خودش هم تمام تمرکزش را برای موفقیت سایپا در بازی های باقی مانده به کار گرفته است.

با این شرایط باید دید در پایان فصل اگر تغییری در وضعیت مالی باشگاه سایپا ایجاد نشود آیا علی دایی حاضر است فصل آینده هم در این تیم بماند؟

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

واکنش رسانه‌های ترکیه به حضور دنیزلی روی نیمکت تراکتور

زمان حضور دنیزلی در ایران مشخص شد

بن بست، مذاکرات باشگاه تراکتورسازی با تونی اولیویرا

0 نظر

ارسال نظر

capcha