افتخارات مربی کروات در لیگ دسته یک

افتخارات مربی کروات در لیگ دسته یک

به گزارش سراج24، وینگو بگوویچ سرمربی کروات تیم گل گهر سیرجان با کسب عنوان قهرمانی در لیگ دسته اول به همراه تیم گل گهر بعد از حدود ۲۰ سال حضور در فوتبال ایران به اولین افتخارش در ایران رسید. مربی ۷۰ ساله تیم فوتبال گل گهر سیرجان سابقه هدایت تیم‌های زیادی را در لیگ برتر و لیگ دسته اول فوتبال ایران دارد که از جمله این تیم‌ها می‌توان به تیم‌های پرسپولیس، فولاد خوزستان، پگاه گیلان، تیم ملی فوتبال امید، آلومینیوم اراک و مس کرمان نام برد.

مربی کروات تیم فوتبال گل گهر سیرجان سابقه هدایت حدود ۱۲ تیم در لیگ‌های دسته اول و لیگ برتر ایران را دارد، اما در مدت ۲۰ سال حضور در ایران را نتوانسته است کارنامه درخشانی را از خود به جا بگذارد. پیرمرد ۷۰ ساله فوتبال کرواسی که به دلیل تعدد در تغییر تیم هایش در لیگ ایران به نوعی رکورد دار است، می‌تواند لقب مارکو پولو را نیز به خود اختصاص دهد.

بگوویچ سابقه هدایت تیم‌هایی از کشور‌های کرواسی و امارات را نیز در اختیار دارد که از جمله این تیم‌ها می‌توان به آران‌کی اسپلیت، اچ ان‌کی شیبنیک والوصل نام برد.

بگوویچ پس از حدود ۲۰ سال ناکامی در فوتبال ایران بعد پیوستن به تیم گل گهر سیرجان ۳ سال به همکاری با این تیم پرداخت تا با اتمام سال سوم رویای مشترکش با مردم استان کرمان را به حقیقت تبدیل کند و به اولین افتخار ورزشی اش در فوتبال ایران برسد. بگوویچ که حالا دیگر خود را یک شهروند ایرانی می‌داند، با صعود تیمش به سطح اول فوتبال ایران به نظر می‌رسد حتی دیگر برای یک لحظه هم به بازنشستگی فکر نمی‌کند.

انتهای پیام/ 

 

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha