کاهش ۳۹ درصدی محبوبیت دونالد ترامپ + نمودار و جدول

کاهش ۳۹ درصدی محبوبیت دونالد ترامپ + نمودار و جدول

به گزارش سراج24، نتایج نظرسنجی جدید‌ ای بی سی نیوز-واشنگتن پست نشان داد اکثر مردم آمریکا معتقدند سیستم سیاسی این کشور به نفع کسانی است که در قدرت هستند و ۶۲ درصد نیز همین عقیده را درباره سیستم اقتصادی کشورشان دارند.

اکثر آمریکایی‌ها سیستم سیاسی کشورشان را به نفع دولتمردان می‌دانند

همچنین براساس این نظرسنجی اکثر آمریکایی‌ها اعلام کردند نحوه عملکرد دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور با موضوع خدمات درمانی آن‌ها را به جای حمایت به سوی عدم حمایت از او برای دومین بار در انتخابات ۲۰۲۰، سوق می‌دهد.

نظرسنجی‌ای بی سی نیوز/ واشنگتن پست یکی از موضوعاتی که احتمالا ترامپ برای انتخاب مجدد با آن روبرو خواهد بود را نیز مطرح کرد. گزارش مولر و سیاست‌های مهاجرتی ترامپ از جمله موضوعاتی هستند که محبوبیت او را به شدت تحت الشعاع قرار دادند. به طوریکه میزان محبوبیت او اخیرا به ۳۹ درصد کاهش یافته است.

در حالیکه بیش از نیمی از آمریکایی‌ها می‌گویند قطعا در انتخابات ۲۰۲۰ از ترامپ حمایت نمی‌کنند، ۴۲ درصد اعلام کردند که احتمالا برای بار دوم به او رای خواهند داد.

اکثر آمریکایی‌ها سیستم سیاسی کشورشان را به نفع دولتمردان می‌دانند


دیگر عوامل چالش برانگیز ترامپ برای انتخاب مجدد در سال ۲۰۲۰ شامل این موارد می‌شود: ۴۰ درصد از شرکت کنندگان اعلام کردند که عملکرد او در زمینه خدمات درمانی آن‌ها را به سمت مخالفت با او سوق می‌دهد. سیاست‌های مهاجرتی ترامپ نیز باعث شد ۴۴ درصد از شرکت کنندگان اعلام کنند مخالف انتخاب مجدد او به عنوان رئیس جمهور هستند. همچنین انتشار گزارش مولر باعث شد ۳۶ درصد از شرکت کنندگان مخالفت خود با انتخاب مجدد او در انتخابات ۲۰۲۰ را اعلام کنند. ۵۸ درصد از شرکت کنندگان نیز گفتند معتقدند ترامپ درباره گزارش مولر به مردم دروغ می‌گوید.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

رای دادگاه عالی آمریکا علیه ترامپ

به آتش کشیده شدن پرچم امریکا در مقابل هتل بین المللی ترامپ

​​​​​​​ترامپ اصلا صلاحیت گفت‌وگو با کشوری مثل ایران را ندارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha