بتو اورورک: کاخ سفید بر روی «فاکس نیوز» کنترل کامل دارد

بتو اورورک: کاخ سفید بر روی  «فاکس نیوز» کنترل کامل دارد

به گزارش سراج24، به نقل از وبگاه «ای او ال»، بتو اورورک، نماینده دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا روز گذشته (یکشنبه) از ارتباط نزدیک دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و شبکه فاکس نیوز به شدت انتقاد کرد و گفت کاخ سفید همه چیز را به این شبکه دیکته می‌کند.

وی که برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا هم نامزد شده است، روز گذشته در یکی از گردهمایی‌های انتخاباتی اش در سانفرانسیسکو اعلام کرد: کاخ سفید تقریبا بر روی آنچه که از یکی از شبکه‌های تلویزیونی پرمخاطب آمریکا (فاکس نیوز) پخش می‌شود، کنترل کامل دارد.

او در بخش دیگری از سخنرانی اش به مسئله دخالت ادعایی روسیه در انتخابات آمریکا اشاره کرد و گفت: دونالد ترامپ از روسیه دعوت کرد در انتخابات مداخله کند. حتی با وجود اینکه رابرت مولر در گزارش خود به این نتیجه رسید که ترامپ و روسیه تبانی نکرده اند.

رابرت مولر، مسئول تحقیقات درباره دخالت ادعایی روسیه در انتخابات آمریکا در گزارش خود به این نتیجه رسید که هیچ تبانی میان تیم ترامپ و مقامات روس رخ نداده است. در حالی که در این گزارش ۱۰ مورد احتمالی از کارشکنی‌های دونالد ترامپ در اجرای عدالت فهرست بندی شده است.

شبکه خبری فاکس نیوز از جمله رسانه‌های مورد علاقه دونالد ترامپ است و او همیشه به تماشای این شبکه می‌نشیند. دموکرات‌های آمریکا تاکنون بار‌ها شبکه فاکس نیوز را به جانب داری به نفع حزب جمهوری خواه و دونالد ترامپ متهم کرده اند. حتی شان هنیتی، یکی از مجریان شبکه فاکس نیوز هم همیشه به تمجید از رئیس جمهور آمریکا می‌پردازد. وی سال گذشته میلادی در یکی از گردهمایی‌های ترامپ سخنرانی کرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

حمله آمریکا به هواپیمای مسافربری ایرانی فرصتی برای بازنمایی جنایات آمریکاست

بخشی از اعتراضات ضد نژاد‌پرستی آمریکا /فیلم

آمریکا به دنبال اختلاف افکنی در ایران بود اما دامن خودش را گرفت

0 نظر

ارسال نظر

capcha