در تمرین سرخ‌پوشان چه گذشت؟

در تمرین سرخ‌پوشان چه گذشت؟

به گزارش سراج24، سومین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس تهران پس از تساوی مقابل سپاهان اصفهان، امروز (دوشنبه) از ساعت ۱۱ در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد و ماریو بودیمیر، مهاجم کروات که به مرخصی رفته بود از امروز به جمع سرخپوشان اضافه شد.

ابتدا بازیکنان به گرم کردن و کار‌های بدنی در سالن پرداختند و سپس به زمین چمن آمدند و تمرین فوتبال تک‌ضرب و دو ضرب در نصف زمین را انجام دادند.

البته محمد انصاری، ماریو بودیمیر و بازیکنان جوان‌تر همچون حسین‌پور، طاهرخانی و دیگران، تمریناتی اختصاصی زیر نظر زلاتکو ایوانکوویچ داشتند.

حمله به دفاع از دیگر بخش‌های تمرین امروز بود و پس از آن، فوتبال درون تیمی در نیمی از زمین با سه دروازه در برنامه قرار گرفت.

برانکو ایوانکوویچ در جریان تمرینات تاکتیکی و فوتبال‌های تمرینی، دستورات تاکتیکی خود برای بازی را به بازیکنان اعلام می‌کرد.

در پایان، بازیکنان با دویدن و انجام حرکات کششی، بدن‌ها را سرد و راهی رختکن شدند.

دیدار شاگردان برانکو و لیکنز، چهارشنبه هفته جاری از ساعت ۱۸ در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار خواهد شد که پرسپولیس برای این مسابقه محرومی ندارد، اما محمد انصاری و حسین ماهینی همراه با بودیمیر مصدوم هستند و وضعیت شایان مصلح مبهم است. از سویی دیگر لیکنز، مسعود شجاعی کاپیتان تیمش و آنتونی استوکس را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

نبی: تاج درباره تیم هایی صحبت کرده که در لیگ قهرمانان آسیا نیستند

نبی: برانکو در پرسپولیس می ماند

بازی خداحافظی رسمی ژاوی در تهران و مقابل پرسپولیس است

0 نظر

ارسال نظر

capcha