مجیدی تاکید داشت فقط برای ۵ بازی باقی مانده سرمربی باشد

مجیدی تاکید داشت فقط برای ۵ بازی باقی مانده سرمربی باشد

به گزارش سراج24، کامران منزوی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال بعد از برکناری رسمی وینفرد شفر و انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی موقت صحبت هایی را بیان کرد.

منزوی در مورد اینکه چه اتفاقی افتاد که شفر در استقلال تعلیق شد و مجیدی به عنوان سرمربی موقت انتخاب شد بیان کرد: هیئت مدیره جدید در اواسط بهمن ماه منصوب شد. یعنی حدود ۷ ماه از مسابقات گذشته بود و جام حذفی هم از دست رفته بود. باشگاه در آن مقطع ۲ هدف داشت موفقیت در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا، شرایط سخت مالی در استقلال حاکم بود. البته این برای امسال هم نیست و در ۴۰ سال اخیر فقط شاید ۳ سال استقلال مشکل مالی نداشته است. استقلال همیشه باید برای قهرمانی بیاورد و بدرخشد. در ۳ بازی ما می توانستیم سرنوشت را در لیگ در اختیار خودمان بگیریم؛ اما هر ۳ بار مقابل تراکتورسازی، پرسپولیس و پدیده شکست خوردیم. در نهایت تصمیم گرفته شد که نیاز به تغییر داریم.

مجیدی بدون هیچ شرطی سرمربی استقلال شد

او ادامه داد: تغییرات اعمال شد و فرهاد مجیدی هم بدون هیچ شرطی سرمربی استقلال شد. فرهاد مجیدی را دوران فتح الله زاده من خودم از بهمن به استقلال آوردم و او را خوب می شناسم. فعلا نظر ما روی این پنج بازی است. ما درخواست کردیم برنامه سال آینده و بودجه در اختیار ما قرار گذاشته شود. دیگر کاسه صبر هواداران لبریز شده و باید بدون اما و اگر کار کنیم.

مجیدی تاکید داشت فقط برای ۵ بازی باقی مانده سرمربی باشد

منزوی درمورد شایعاتی که پیراموان تغییرات صورت گرفته بیان شده است تصریح کرد: این‌هایی که می گویند فرهاد مجیدی گفته حتما باید فصل آینده هم سرمربی باشد، می خواهند سنگ اندازی کنند. اتفاقا مجیدی هم تاکید داشت که فعلا این ۵ بازی را جلو برویم و بعد برای فصل آینده برنامه ریزی کنیم. مطمئنا حواسمان به سرمایه هایمان هست. خود فرهاد هم بسیار باهوش است. اینکه خودش می گوید حاضر نیستم سرمربی سال آینده باشم، معلوم می کند خودش به این عقلانیت رسیده که فعلا زمان این کار برای او نرسیده است.

نمی توان گفت هواداران مجیدی را می خواهند پس او را برای فصل بعد هم نگه داریم

او درمورد اینکه مجیدی محبوب هواداران است و  این موضوع به او می تواند کمک کند گفت: به این جو نمی شود اکتفا کرد و گفت که هواداران مجیدی را می خواهند پس او را برای فصل بعد هم نگه داریم. همین جو بود که باعث قرارداد ۲ ساله سرمربی قبلی با باشگاه شد. حتی یک بند هم در قرارداد نیست تا دست مدیریت باز باشد.

مگر از شفر حمایت نکردیم؟

منزوی ادامه داد: مگر از شفر حمایت نکردیم؟ ما هر کاری از دستمان برمی آمد، برای حمایت از شفر انجام دادیم. به صورت اتفاقی چند بازیکن استقلال را دیدم. گفتم تا اینجا رسیدی، بازیکنان سابق استقلال را می شناسی؟ اتفاقی ۲ تا اسم گفتم که دیدم او نمی شناسد! وقتی یک بازیکن نمی داند قبل از او چه بازیکنی در پستش بازی کرده، نمی شود خیلی امیدوار بود. باید یک درس استقلال شناسی داشته باشیم.

سرنوشت استقلال در فصل آینده مهمتر است یا ۱۵ میلیاردی که باید خسارت بدهیم؟

او در مورد هزینه ای که باید بابت فسخ قرارداد شفر بپردازند گفت: سرنوشت استقلال در فصل آینده مهمتر است یا ۱۵ میلیاردی که باید خسارت بدهیم؟ آنهایی که این ۱۵، ۱۶ میلیارد را ایجاد کردند، باید بیایند و جبران کنند! شما وقتی یک قراردادی می بندی، باید به فکر آینده اش باشی. استقلال امسال تقریبا ۴۰، ۴۵ میلیارد هزینه کرده؛ اگرچه برخی اعدادی مطرح کردند و گفتند ۱۰۰ میلیارد که من تعجب کردم! با اینقدر پول چرا باید از جام حذفی کنار برویم، در لیگ هم قهرمان نشویم و کارمان در آسیا هم به اماواگر بکشد.

۱.۵ میلیارد تومان بابت آنالیزور خارجی پرداخت کردیم

منزوی درمورد هزینه ی بالایی که برای آنالیزور خارجی پرداخت کرده اند گفت: مگر ما آنالیزور در کشورمان کم داریم که برویم از خارج بیاوریم؟ با نرخ امروز ۱.۵ میلیارد پول آنالیزور پرداخت شده؛ در حالی که بهترین آنالیزور ایرانی با ۳۰۰ میلیون کار می کند. امید روانخواه، مجید صالح و ایمان عالمی آنالیزورهای خوب و قابل قبولی هستند. به هر حال این را بگویم که هیچ اسمی برای سرمربیگری فصل آینده نیاوردیم و نخواهیم آورد. لطفا در این باره گمانه زنی نکنید.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

فتح‌الله‌زاده: من با وزیر درگیر می‌شوم و باج به مدیرعامل نمی‌دهم

خداحافظی مربی استقلال از هوادارانش+عکس

واکنش رسانه‌های ایتالیایی به امضای قرارداد استراماچونی با استقلال

0 نظر

ارسال نظر

capcha