آخرین اخبار از شکایت کی‌روش از فدراسیون فوتبال ایران

آخرین اخبار از شکایت کی‌روش از فدراسیون فوتبال ایران

به گزارش سراج24، و به نقل از فدراسیون فوتبال، در پی تداوم رفتار غیرحرفه‌ای کارلوس کی روش در بیان اظهارات متعدد و به دور از واقعیت، توضیحات ذیل ارائه می‌شود.
فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در ۸ سال گذشته حمایت قاطع خود را از تیم ملی فوتبال کشورمان در ابعاد و سطوح مختلف انجام داده که این مهم مورد تایید آحاد مردم و جامعه فوتبال است.
بر این اساس، حقوق و پاداش سرمربی سابق و کادر فنی در طول ۸ سال همکاری پرداخت شده و در صورت لزوم مستندات مربوطه قابل ارائه به مراجع ذیربط در فدراسیون بین المللی فوتبال و پیشگاه افکار عمومی است.
در این میان، تنها و تنها مبلغ قرارداد مربوط به جام ملت‌های آسیا باقی مانده که عدم پرداخت آن ناشی از محدودیت‌های مالی و تحریم‌های بانکی بوده است.
با این وجود، فدراسیون فوتبال بلافاصله پس از پایان جام ملت‌های آسیا روند مربوط به پرداخت تنها بدهی باقیمانده را آغاز کرد که خوشبختانه با همراهی کنفدراسیون فوتبال آسیا و سفارت محترم جمهوری اسلامی ایران در مالزی پرداخت آن در روز‌های آتی انجام خواهد شد.
فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران تصریح می‌کند کارلوس کی روش که باب شکایت علیه این فدراسیون را گشود می‌تواند ادعا‌های خود را همچنان از این طریق پیگیری کند و روشن است که ارسال ایمیل به پست الکترونیکی شخصی افراد در برخی رسانه‌ها و ارسال پیام به شماره همراه مدیران فدراسیون، رویکردی غیرحرفه‌ای و قابل پیگیری است و ایمیل روابط بین الملل فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران تنها و تنها محل مربوط به تبادل نظرات طرفین است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

احتمال دارد سرمربی تیم ملی فوتبال امروز معرفی شود

مرد آلمانی به زودی شکایت رسمی خود را به فیفا ارسال می کند

فریادشیران: کی روش بیمار روان پریش است

0 نظر

ارسال نظر

capcha