اظهارات رئیس هیئت مدیره استقلال خوزستان درباره دیدار با استقلال

اظهارات رئیس هیئت مدیره استقلال خوزستان درباره دیدار با استقلال

به گزارش سراج24، خلیل پورهاشمی، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال خوزستان، درباره دیدار با استقلال تهران بیان کرد: وضعیت خوبی داریم و همه در حال تلاش هستند تا رو در روی استقلال بازی خوبی انجام دهیم و بتوانیم به پیروزی برسیم. هدف ما پیروزی است و امیدواریم بتوانیم به این مهم دست یابیم. تا لحظه آخر می‌جنگیم و هیچ گاه نا امید نمی‌شویم و امیدوارم بازی خوبی انجام دهیم.

او افزود: جوانمردانه پای کار هستیم و به حواشی توجه نمی‌کنیم. به دنبال تبانی و ... نیستیم و تمام تلاش مان را می‌کنیم تا برای بقا بجنگیم. ما کار خود را انجام می‌دهیم و بازیکنان و مربیان با انگیزه کار می‌کنند تا به برد دست یابند. برای اعضای تیم پاداش ویژه‌ای در نظر گرفتیم که اگر تیم پیروز شود به آن‌ها پرداخت خواهیم کرد.

پورهاشمی ادامه داد: تا دقیقه ۹۰ جوانمردانه می‌جنگیم و فقط به فکر خودمان هستیم تا پیروز شویم. تغییر مربی در استقلال مسئولیت مدیران آن باشگاه است و به ما ارتباطی نداریم. ما فقط کار خودمان را انجام می‌دهیم. دنبال تبانی نیستیم و اگر هرکسی با ما تماس بگیرد و صحبت‌های اینچنینی را بزند، سریع به مراجع ذیصلاح اطلاع می‌دهم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال خوزستان در پایان تصریح کرد: تا آخرین نفس برای تیم می‌جنگیم و امیدوارم هواداران بازی خوبی را تماشا کنند. وحید خشتان مصدوم بود، اما کادرفنی تشخیص داد در تمرینات حاضر شود، اما او نیامد و به این دلیل تنبیه انضباطی شده است.

گفتنی است، دیدار تیم‌های استقلال تهران و استقلال خوزستان، چهارشنبه هفته جاری از ساعت ۲۰:۱۵ در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

فتح‌الله‌زاده: من با وزیر درگیر می‌شوم و باج به مدیرعامل نمی‌دهم

خداحافظی مربی استقلال از هوادارانش+عکس

واکنش رسانه‌های ایتالیایی به امضای قرارداد استراماچونی با استقلال

0 نظر

ارسال نظر

capcha