حسن بهرام‌نیا:

گران شدن بنزین در افزایش نرخ کالاها تاثیرگذار خواهد بود/ اجرایی شدن این موضوع در حال حاضر غلط است

گران شدن بنزین در افزایش نرخ کالاها تاثیرگذار خواهد بود/ اجرایی شدن این موضوع در حال حاضر غلط است

حسن بهرام‌نیا عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با سراج24 درباره‌ی گمانه‌زنی‌ها پیرامون گران شدن بنزین گفت: بحث گران شدن نرخ بنزین صرفا در هیأت دولت مطرح شده است و هنوز به طور رسمی به کمیسیون انرژی اعلام نشده است. اطلاعات ما در رابطه با این موضوع در حد همین شنیده‌هاست و هیچ ابلاغیه یا طرحی مبنی بر افزایش نرخ بنزین به طور رسمی اعلام نشده است.

وی افزود: اطلاعات رسمی در این خصوص منتشر نشده است و همه‌ی اظهار نظرها در این رابطه غلط است و صرفا در فضای مجازی منتشر می‌شود مگر آن‌که این موضوع با طرح در مجلس و ابلاغ به کمیسیون انرژی رسمیت پیدا کند.

عضو کمیسیون انرژی تصریح کرد: بنزین سرمایه‌ی مردم است و باید با دقت و حساسیت بالا بر آن نظارت شود. گران شدن بنزین در شرایط فعلی و با این وضعیت تورم در اقتصاد به صلاح نیست و بنده اعتقادی به آن ندارم. در حال حاضر این عمل، کاری غلط است. بهترین کاری که باید در حوزه‌ی انرژی و بنزین انجام شود این است که مصوبه مجلس مبنی بر استفاده‌ی مردم از کارت سوخت در دستور کار قرار گیرد و عملی شود.

بهرام‌نیا در پایان اظهار داشت: گران شدن بنزین قطعا در افزایش نرخ سایر کالاها به صورت مستقیم تاثیرگذار خواهد بود. این افزایش نرخ می‌تواند بازار رهاشده‌ی خودرو را بیش از این دچار آشفتگی و سردرگمی کند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

ویدئو/وقتی موز گرونه چی بخوریم

تصویب گرانی اینترنت توسط مجلس صحت ندارد

مرثیه‌ای تکراری در رثای چادر مشکی / چگونه بزرگترین واردکننده چادر شدیم؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha