ایمنی راه‌ها نیازمند عزم ملی است

ایمنی راه‌ها نیازمند عزم ملی است

به گزارش سراج24، بخارائی مدیرعامل جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها در همایش گرامیداشت ایمنی راه‌ها با اشاره به اینکه ایمنی راه‌ها نیازمند عزم ملی است، گفت: این شعار و مفهومی‌ترین نکته‌ای است که باعث شده هفتم اردیبهشت به عنوان روز حمل و نقل و ایمنی راه‌ها نام‌گذاری شود.
وی تصریح کرد: تعیین یک روز به عنوان ایمنی راه‌ها، نقطه عطفی است که باعث می‌شود کاربران و طیف‌های مختلف اجتماعی به این موضوع توجه کنند.
مدیرعامل جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها اظهار کرد: باید یک اراده ملی برای مقابله با دشمن خاموش ایجاد شود و حق ملی هر شهروندی است که با دشمنان خاموش مقابله کند.
بخارائی اظهار کرد: به علت سوانح جاده ای در طی یک سال، بیش از ۱۶ هزار نفر کشته، ۳۵۰ هزار نفر مجروح، معلول و  از کار افتاده داریم و یک  میلیون نفر دچار فقر شدید و کاهش درآمد می‌شوند.
وی  تصریح کرد: باید توسعه حمل و نقل عمومی  و رعایت مقررات ایمنی  در دستور کار خود قرار گیرد و این مهم ها عنوان یک فرهنگ توسعه یابد.
مدیرعامل جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها، هدف مشترک  سال گذشته جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها را،  اجازه ندهیم که خلاف کنیم، ایمنی را ترویج دهیم و تمامی  خودرو‌هایی که استفاده می‌کنیم دارای استاندارد‌های لازم باشند، معرفی کرد.
بخارائی در پایان گفت: امیدواریم در آینده نزدیک شاهد ترویج ایمنی و رعایت مقررات و ضوابط در تمامی حوزه‌های حمل و نقلی باشیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

ضرورت توسعه ایمنی و توجه به ایمنی در حوزه حمل و نقل عمومی

0 نظر

ارسال نظر

capcha