برانکو: محروم شوم در ردیف ۱۷ جایگاه تماشاگران می‌نشینم

برانکو: محروم شوم در ردیف ۱۷ جایگاه تماشاگران می‌نشینم

به گزارش سراج24، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز (شنبه) اظهار کرد: دربی خیلی خوبی بود و فضای خوبی را شاهد بودیم. از هواداران‌مان بایت حمایت تشکر می‌کنیم و یک شادی ورزشی کامل را دیدیم. برای هواداران پرسپولیس و سپاهان که مصدوم شدند متاسف هستم، اما عده‌ای می‌خواستند دربی به این زیبایی را خراب کنند.

او افزود: بازی بدون گل شد، اما موقعیت‌های زیادی ایجاد شد و دیدار جذابی را دیدیم. بازی خیلی خوب بود و از لحاظ آماری تیم برتر بودیم. طبیعی است که گاهی اوقات گل زدن مشکل می‌شود. دیروز موقعیت‌های زیادی داشتیم و مقابل الاهلی و ذوب‌آهن هم موقعیت گل داشتیم، اما به گل نرفت. چیزی که من را در دیدار با سپاهان اذیت کرد فشاری بود که روی تیمم بود و البته تمرکز و نظم بالایی داشتیم.

برانکو در مورد صحبت‌های بازیکن سپاهان مبنی بر اینکه که هواداران پرسپولیس به اصفهان نیایند، چون خون به پا می‌شود، گفت: ما برای پیروزی به اصفهان می‌رویم و قطعا فضای زیبایی در آن دیدار خواهد بود. این صحبت‌ها من را ترساند و الآن نمی‌توانم دیگر از خانه بیرون بیایم!  دارم از ترس می‌لرزم!

سرمربی پرسپولیس درباره حواشی ایجاد شده در دیدار سپاهان و پرسپولیس توضیح داد: نمی‌دانم قلعه‌نویی چرا به نشست خبری نیامد، اما من تلاش می‌کنم چه ببریم و چه ببازیم در کنفرانس خبری شرکت کنم. هرگز از جوابگویی و مسئولیت فرار نکردم و جواب‌های صادقانه‌ای دادم. پارسال هم، چون شرایط مناسب نبود در نشست خبری شرکت نکردم. در دیدار با ذوب‌آهن گفتم از بازی تیمم راضی نبودم، اما در دیدار دیروز، پرسپولیس خوب بازی کرد. تا جایی که می‌دانم روی نیمکت ما چالشی پیش نیامد و طبیعی است که همه دوست دارند قهرمان شوند و این موضوع ورزشی است.

وی درباره جو ورزشگاه یادگار امام تبریز در دیدار روز چهارشنبه این تیم برابر تراکتورسازی گفت: همیشه چنین جو‌هایی وجود داشته، اما من از چیزی نمی‌ترسم. امیدوارم مسئولان امنیتی به خوبی شرایط را برای بازی ایجاد کنند و این بازیکنان هستند که نتیجه نهایی را رقم بزنند.

برانکو در مورد اینکه به هواداران تیمش توصیه کند تا آن‌ها به ورزشگاه نروند تا حاشیه ایجاد نشود، عنوان کرد: من با چنین چیزی موافق نیستم، زیرا فوتبال را به خاطر هواداران بازی می‌کنیم و همه تلاش‌ها به خاطر آن‌ها است. همه جا دنیا درگیری بین هواداران پیش خواهد آمد و طبیعی است که دوست دارم برد‌ها و گل‌های‌مان را با هواداران‌مان شریک باشیم.

سرمربی پرسپولیس درباره درگیری با ناظر فدراسیون تصریح کرد: نمی‌دانم درباره چه چیزی صحت می‌کنید، اما اگر محروم شوم در ردیف ۱۷ جایگاه تماشاگران می‌نشینم. درباره قرارداد بشار هم عرب بهتر می‌داند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha