۴ سال است که نفر برتر رنکینگ کشور هستم

۴ سال است که نفر برتر رنکینگ کشور هستم

به گزارش سراج24، ، در مورد حضور تیم ملی اسکواش کشورمان در رقابت های اسکواش قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ اظهار کرد: امشب (شنبه) عازم کشور مالزی هستیم. هفته پیش در مسابقات لیگ از ناحیه مچ پا دچار آسیب دیدگی شدم، تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته بودم و فعلا تحت درمان هستم. به ۷۰ درصد از آمادگی خودم رسیده ام و در حال ریکاوری هستم تا با آمادگی کامل در مسابقات حضور پیدا کنم.

از اول فروردین ماه در اردو به سر می‌برم

او ادامه داد: از اول فروردین ماه در اردو به سر می‌برم. تمرینات منظمی پشت سر گذاشته ام و روزی ۳ مرتبه تمرین داشته ام. به آمادگی مطلوبی رسید ام و در صورتی که مصدومیت اذیتم نکند می‌توانم نتایج مطلوبی کسب کنم.

با توجه به جدول مسابقات بازی‌های سختی در پیش خواهیم داشت

زارعیان در مورد بازی‌های قهرمانی آسیا گفت: با توجه به جدول مسابقات بازی‌های سختی در پیش خواهیم داشت، اما امیدوارم نتیجه‌ای کسب کنم که تا به الان هیچ ایرانی موفق نشده است بدست آورد. من بهترین بازیکن ایران در رنکینگ جهانی هستم و جزو ۱۶ نفر برتر مسابقات قهرمانی آسیا قرار گرفته ام. شرایطم در سید بندی بهتر از بقیه‌ی ورزشکارانمان است.

زارعیان: بهترین بازیکن اسکواش ایران در رنکینگ جهانی هستم

رقم قرارداد‌ها در تیم های لیگ برتری به شدت پایین است

او در مورد حضورش در تیم اسکواش کیش و مسابقات لیگ گفت: در تیم کیش حضور داشتم، ۲ هفته مصدوم بودم و به همین علت موفق به کسب نتایج دلخواهمان نشدیم، اما در نهایت مقام سوم مسابقات لیگ را به خود اختصاص دادیم. بازیکنان خوب کشورمان در تمام تیم‌های حاضر در لیگ پخش شده بودند و این موضوع باعث جذاب‌تر شدن لیگمان شد. رقم قرارداد‌ها به شدت پایین است و بازی‌ها در بدترین روز‌های فصل انجام می‌شود. امیدوارم به شکلی برنامه ریزی‌ها صورت گیرد که چنین مشکلاتی پیش نیاید.

زارعیان در مورد مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۸ و کسب نتیجه خوب تیم ملی اسکواش گفت: قبل از آن مسابقات ۳ ماه در اردوی برون مرزی حضور داشتیم و تمام بایکنان نیز در این اردو حاضر بودند و همین باعث شده بود به آمادگی بسیار مطلوبی برسیم.

اردو‌های برون مرزی ما به حداقل رسیده

او ادامه داد: به خاطر نوسانات اقتصادی که گریبان گیر کل ورزش کشورمان شده است اردو‌های برون مرزی ما به حداقل رسیده و با کمترین امکانات برگزار شد. در یکی، ۲ سال اخیر نیاز‌های ورزشکاران برطرف نشده است. فدراسیون نیز تمام تلاش خود را کرده است ما شرایط همین است. شرایط ما با رقیبانمان بسیار متفاوت است. ما در غرب آسیا جزو تیم‌های خوب محسوب می‌شویم و نیاز داریم تنمان به تن بازیکنان شرق آسیا بخورد. ما قبل از شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا سال گذشته در کشور مالزی اردو داشتیم، این کشور جزو مدعیان آسیا است و رو به رو شدن با آن‌ها به ما کمک کرد بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

زارعیان: بهترین بازیکن اسکواش ایران در رنکینگ جهانی هستم

زارعیان درمورد آغاز فعالیتش در ورزش اسکواش و افتخاراتش گفت: از سال ۱۳۸۲ در جزیره کیش ورزش اسکواش را آغاز کردم و ۴ سال است که نفر برتر رنکینگ کشور هستم و در رنکینگ جهانی نیز رکورد تمام ایرانی‌ها هم در رده بزرگسالان و هم در رده جوانان را شکسته ام. اسکواش ایران نسبت به سال‌های گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است وهم بازیکنانمان هم مربیانمان در حد امکاناتی که داشته ایم عملکرد بسیار خوبی داشته اند. امیدوارم این روند طی شود و بتوانیم در آسیا و جهان جزو بهترین‌های اسکواش شویم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha