ناظر دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس- سپاهان: حق هیچگونه اظهار نظری در رسانه‌ها را ندارم

ناظر دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس- سپاهان: حق هیچگونه اظهار نظری در رسانه‌ها را ندارم

به گزارش سراج24، تیم فوتبال پرسپولیس تهران شب گذشته در چارچوب هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف سپاهان اصفهان رفت. در نهایت این مسابقه با تساوی بدون گل به پایان رسید و سرخپوشان پایتخت فاصله پنج امتیازی با شاگردان امیرقلعه نویی در جدول لیگ را حفظ کردند.

این بازی حواشی بسیار زیادی داشت. از پرتاب سنگ و صندلی هواداران سپاهان، استقرار هواداران پرسپولیس بالای سر اصفهانی‌ها که منجر به ایجاد آشوب شد، فحاشی و اهانت‌های گسترده علیه امیر قلعه نویی و برانکو، درگیری هواداران سپاهان با عوامل انتظامی بازی و کادرفنی ۲ تیم در پایان دیدار می‌توان به بخشی از این اتفاق‌ها اشاره کرد.

طبق اعلام رئیس اورژانس تهران در جریان حواشی دیدار پرسپولیس و سپاهان ۲۴۵ نفر آسیب دیده و یک نفر هم به دلیل اوردوز فوت کرد.

فریبرز محمودزاده، ناظر بازی شب گذشته در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار داشت: به عنوان ناظر دیدار پرسپولیس- سپاهان حق هیچگونه اظهار نظری در رسانه‌ها را ندارم، اما اطمینان می‌دهم تمام اتفاق‌های این بازی را با جزئیات کامل امروز (شنبه) در اختیار مراجع رسمی فدراسیون فوتبال قرار خواهم داد.

به نظر می‌رسد مسببان حوادث تلخ شب گذشته با جرائم سنگینی از سوی کمیته انضباطی مواجه خواهند شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

تیم ها موظفند 14 روز قبل از آغاز لیگ نام 14 بازیکن را ثبت کنند

0 نظر

ارسال نظر

capcha