زنجیره ایمنی غذا از مزرعه تا دهان پروژه جدید سازمان استاندارد

زنجیره ایمنی غذا از مزرعه تا دهان پروژه جدید سازمان استاندارد

به گزارش سراج24، نیره پیروزبخت، رئیس سازمان ملی استاندارد در حاشیه بازدید از پژوهشگاه سازمان ملی استاندارد گفت: محصولات تولید داخل باید از بالاترین کیفیت برخوردار باشند و بررسی این موضوع جزو وظایف اصلی سازمان استاندارد است و در این زمینه تمام تلاش خود را می‌کنیم.

پیروزبخت در جلسه مشترک با سیدمصطفی میرسلیم، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: مجمع تشخیص مصلحت نظام بر ارتقای استاندارد‌ها در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تاکید زیادی دارد.

وی ادامه داد: در راستای افزایش پوشش استاندارد، چند پروژه اصلی داریم که زنجیره ایمنی غذا از مزرعه تا دهان یکی از مهم‌ترین آنهاست.

رئیس سازمان ملی استاندارد تصریح کرد: اولویت بعدی پروژه معیار مصرف انرژی برای لوازم خانگی و بعدی بحث استاندارد خودرو است که از مطالبات جدی مردم است.

وی ادامه داد: این پروژه‌ها در بازه زمانی پنج ساله اجرایی می‌شود که برش مقطی سه ساله در این خصوص را امروز به هیئت مهمان از مجمع تشخیص مصلحت نظام ارائه دادیم.

پیروزبخت گفت: امیدواریم در جلسات آتی از نظر اعضای مشخص مصلحت نظام برای پیشبرد اهداف سازمان ملی استاندارد بهتر و بیشتر استفاده کنیم.

وی در پایان گفت: همه محصولاتی که در داخل تولید و توزیع می‌شود باید از بیشترین کیفیت برخوردار باشند، بررسی این موضوع جزو وظایف اصلی اساسی سازمان است و در این راستا تمام تلاش خود را می‌کنیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

عدم صحت ترازو‌ها اختلاف مالی ۹ هزار میلیارد تومانی در یکسال ایجاد می‌کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha