سرپرست فدارسیون کشتی:

پیگیری ورزش اول کشور از سوی مقام معظم رهبری و سایر مسئولان عالی‌رتبه کشور، جای دلگرمی دارد

پیگیری  ورزش اول کشور از سوی مقام معظم رهبری و سایر مسئولان عالی‌رتبه کشور،  جای دلگرمی دارد

به گزارش سراج24، حمید بنی تمیم سرپرست فدراسیون کشتی گفت: پیام مقام معظم رهبری، رئیس محترم جمهور، وزیر ورزش، کمیته المپیک و سایر مسئولان کشور باعث دلگرمی جامعه کشتی، تیم‌های ملی و مسئولان فدراسیون است.

او ادامه داد: اینکه مقام معظم رهبری و سایر مسئولان عالی‌رتبه کشور مسائل مربوط به ورزش اول کشور را دنبال می‌کنند، جای بسیار دلگرمی برای جامعه کشتی، تیم‌های ملی و دست اندرکاران کشتی دارد و بنده به نوبه خودم از لطف این عزیزان قدردانی می‌کنم.

بنی تمیم تصریح کرد: بی شک کسب نتایج درخشان در رقابت‌های مهم از جمله مسابقات آسیایی نتیجه یک برنامه ریزی و حمایت ویژه بود و غلامرضا محمدی و کادرفنی تیم ملی کشتی آزاد تیم خوبی را آماده حضور در مسابقات کردند و نتایج آن نیز برای مردم قابل قبول بود.

او افزود: جا دارد از مسئولان شبکه سه و صدا و سیما نیز قدردانی کنم چرا که با پخش مستقیم این مسابقات تأثیر بسزایی در ایجاد نشاط و شادابی در بین مردم داشتند و به نوعی کار کشتی گیران کاملا دیده شد.

سرپرست فدراسیون کشتی در مورد مدت حضورش در این سمت اظهار داشت: از اعضای محترم مجمع، وزیر محترم ورزش و جوانان و سایر مسئولان وزارت ورزش و جوانان تشکر می‌کنم که به بنده اعتماد داشتند و من نیز تلاش کردم در مدت حضورم در فدراسیون کشتی تمامی برنامه ها، از جمله برگزاری مسابقات، اردو‌ها و مسائل جاری را به خوبی و در حد قابل قبولی با کمک همکاران انجام دهیم.

بنی تمیم در مورد شرایط اقتصادی ویژه کشور و اداره فدراسیون کشتی گفت: خوشبختانه توانستیم به غیر از کمک‌هایی که از وزارت ورزش و جوانان داشتیم از منابع دیگر نیز به خوبی استفاده کنیم و جا دارد از حامی تیم‌های ملی کشتی نیز تشکر کنم، در مدت ۶ سالی که در فدراسیون کشتی حضور داشتم حامی مالی همیشه در کنار ما بود و ما به خوبی توانستیم برنامه‌های خود را اجراء کنیم.

او ادامه داد: حامی مالی ما در کنار حمایت‌های خود از تیم‌های ملی، اقدام به ساخت آکادمی بین المللی کشتی که یک کار ماندگار در کشتی کشور است کرده و تاکنون مبلغ قابل توجهی در این مورد هزینه کرده است، در کنار این حامی مالی جوایزی را برای قهرمانان ما در رقابت‌های جهانی، المپیک و بازی‌های آسیایی در نظر گرفته بود که به طور مثال امسال بیش از ۲ میلیارد تومان جوایز به کشتی گیران، مدال آوران و کادر فنی ما در بازی‌های آسیایی جاکارتا پرداخت کرد.

سرپرست فدراسیون کشتی تصریح کرد: در کنار ساخت آکادمی بین المللی کشتی که در آینده نزدیک یکی از محل‌های درآمد فدراسیون است، تأسیس صندوق سرمایه گذاری کشتی از چند سال گذشته در بورس از دیگر اقدامات اقتصادی مجموعه مدیریتی کشتی کشور در چند سال گذشته بوده که به درآمد رسیده است و این مبلغ به مرور افزایش پیدا می‌کند.

دبیر کل شورای کشتی آسیا ادامه داد: کسب کرسی‌های متعدد بین المللی در شورای کشتی آسیا و اتحادیه جهانی از جمله دبیر کلی شورای کشتی آسیا کسب بهترین نتیجه در بازی‌های آسیایی جاکارتا و اینچئون در میان رشته‌های مختلف کاروان ورزشی ایران، قهرمانی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی در تمامی مسابقات قهرمانی جهان که بعضا برای اولین بار اتفاق افتاد، جهانی کردن فعالیت کشتی پهلوانی، اهدای بازوبند پهلوان کشور توسط خانواده معظم شهداء و احیای این موضوع و ایجاد ساختار و نظام برنامه ریزی بودجه بخشی از دیگر فعالیت‌ها کشتی کشور در هفت سال گذشته بوده است.

بنی تمیم ضمن قدردانی از همکاری تمامی هیأت‌های کشتی در مدت سرپرستی و نایب رئیسی و دبیری خود اظهار داشت: در مدت سرپرستی جلسات متعددی را با عنوان سمینار هیأت‌های کشتی با این عزیزان داشتیم و هیأت‌های کشتی همانند سال‌های گذشته، همکاری و همفکری نزدیکی را با فدراسیون کشتی داشتند و فدراسیون کشتی نیز در حد توان خود در زمینه تجهیزاتی و سایر موارد به هیئت‌ها کمک کرده است.

او خاطرنشان کرد: بنده طبق اساسنامه فدراسیون کشتی، با رأی روسای محترم هیأت‌های کشتی بعنوان اکثریت اعضای مجمع برای سرپرستی به وزیر محترم ورزش و جوانان معرفی شدم و در این مدت، بعنوان خدمتگزار کشتی در کنار همکاران خود یک کار تیمی مناسب انجام داده و ضمن پیگیری کار‌های بنیادی و ماندگار چند سال گذشته، برنامه‌های تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان که خود را برای حضور در رقابت‌های مهم المپیک ۲۰۲۰ توکیو آماده می‌کنند در الویت قرار گرفت و بنده تابع تصمیم وزیر محترم ورزش و جوانان و اعضای محترم مجمع فدراسیون کشتی هستم.

بنی تمیم خاطرنشان کرد: کار در کشتی یک کار گروهی است و من از تمامی همکارانم که در این مدت تلاش کردند که کشتی در یک آرامش و ثبات بتواند برنامه‌های خود را اجراء کند و در این بین نیز موفقیت‌هایی نظیر نایب قهرمانی جام جهانی روسیه، قهرمانی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی امید در مسابقات آسیایی مغولستان، قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد در مسابقات آسیایی چین و همچنین نتایج درخشان کشتی گیرانمان در رده‌های سنی مختلف در تورنمنت‌های بین المللی بدست آمد، تشکر می‌کنم و امیدوارم که تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان نیز با دعای خیر مردم عزیز، همانند تیم آزاد در رقابت‌های آسیایی افتخارآفرین باشد.
وی در پایان با اشاره به کسب ۹۷ مدال در رقابت‌های مختلف برون مرزی در شش ماه گذشته توسط کشتی کشور در پی ۱۹ اعزام گفت: قطعا مردم بعنوان همراهان همیشگی کشتی خود بهترین قاضی در مورد عملکرد کشتی ایران در هفت سال گذشته هستند و هدف همه ما در طی این سال‌ها حفظ عزت و بزرگی کشتی کشور بوده است و در این راه با یاری خدا با رعایت مسائل اخلاقی و سلامت کاری تلاش کردیم بهترین عملکرد را داشته باشیم و امیدوارم مردم و جامعه بزرگ کشتی از کار ما رضایت داشته باشند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

رضایی سرپرست نایب رئیسی فدراسیون کشتی شد

صحبت‌های سرپرست فدراسیون کشتی درباره برگزاری مجمع انتخاباتی

چالش انتخاب رئیس،در فدراسیون کشتی !

0 نظر

ارسال نظر

capcha