پیام تبریک محمد اسلامی به مناسبت روز خلبان

پیام تبریک محمد اسلامی به مناسبت روز خلبان

به گزارش سراج24، به  نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در پیام تبریکی روز ششم اردیبهشت را با نام روز خلبان به همه خلبانان کشور تبریک گفت و افزود: این روز فرصتی است گرانبها تا از زحمات شبانه روزی خلبانان که نقش موثری در پیشبرد اهداف و همچنین پیشرفت صنعت هوانوردی کشورمان داشته اند، تقدیر و تشکر نمایم.

در پیام تبریک وی آمده است: امروز روز جهانی انسان‌هایی است که با استعانت از الطاف الهی، صد‌ها کیلومتر سریع‌تر از مقتدرترین پرندگان خلقتش در آسمان نیلگون به پرواز در می‌آیند.

این روز فرصتی است گرانبها تا از زحمات شبانه روزی خلبانان که نقش موثری در پیشبرد اهداف و همچنین پیشرفت صنعت هوانوردی کشورمان داشته اند، تقدیر و تشکر نمایم.

بی‌شک بهره‌مندی از حضور و تخصص و تعهد بی‌مثال این عزیزان که با خدمت‌رسانی به هموطنان عزیزمان در پهنه بی‌کران آسمان، برگ زرینی به کتاب سرشار از افتخار صنعت هواپیمایی کشور عزیزمان می‌افزایند، مایه مباهات است.

بدینوسیله ضمن تبریک روز جهانی خلبان، برای تمامی همکاران عزیز این عرصه در میهن اسلامی، توفیق روز افزون در تداوم خدمت صادقانه و همچنین سلامتی و بهروزی در کلیه شئونات زندگی از درگاه حق تعالی مسئلت می‌نمایم.

محمد اسلامی
وزیر راه و شهرسازی

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

جوانان شاغل در دستگاه های دولتی خانه‌دار می‌شوند

اجرا کردن طرح دو سالانه بازار اجاره به نفع مستاجران است

ضرورت توسعه ایمنی و توجه به ایمنی در حوزه حمل و نقل عمومی

0 نظر

ارسال نظر

capcha