نوری: شماره ۹ در تیم ملوان به خاطر سیروس قایقران یک شماره با ارزش است

نوری: شماره ۹ در تیم ملوان به خاطر سیروس قایقران یک شماره با ارزش است

به گزارش سراج24، پ‍ژمان نوری بازیکن سابق تیم فوتبال ملوان بندر انزلی در خصوص خداحافظی اش از دنیای فوتبال اظهار کرد: نصرت ایراندوست استعدادم را کشف کرد و مرا به شهر انزلی آورد، او همیشه از همان ابتدا به من می‌گفت دوران قهرمانی خیلی کوچک است و زود می‌گذرد. حتی فکر نمی‌کردم که اینقدر زود دوران فوتبالی ام تمام شود، اما این دوران با یک چشم به هم زدم به پایان رسید.

نوری در ادامه درخصوص انتخاب شماره پیراهنش در تیم ملوان افزود: شماره ۸ را خیلی دوست داشتم و به همین دلیل این شماره را در ملوان اتنخاب کردم. شماره ۹ در تیم ملوان به خاطر سیروس قایقران یک شماره با ارزش است و من همن به همین دلیل این شماره را انتخاب نکردم و تنها کسی که توانست بعد از مرحوم قایقران این شماره را بر تن کند مازیار زارع بود.

بازیکن سابق تیم فوتبال ملوان و تیم ملی کشورمان در ادامه به تمجید از مربی سابقش پرداخت و بیان کرد: محمد احمدزاده یک مربی شجاع است، زیرا خیلی راحت به بازیکنان جوان بها می دهد و از آن‌ها استفاده می‌کند، احمد زاده یک نسل خوب را در فوتبال ایران و ملوان به جا گذاشت که سال‌ها در لیگ برتر بازی کردند. او بازیکنان زیادی از جمله جلال حسین و سعید عزت اللهی را به فوتبال ایران معرفی کرد و بزگ‌ترین شانس سعید عزت الهی این بود که با احمد زاده آشنا شد و احمد زاده او را به فوتبال ایران معرفی کرد.

نوری درا دامه درخصوص مشکلات تیم ملوان نیز تصریح کرد: مردم انزلی با ملوان و مشکلات این تیم زندگی می‌کنند و، اما متاسفانه کسی به این تیم کمک نمی‌کند و اگر کسی از این تیم حمایت نکند ملوان به لیگ‌های دسته پایین سقوط خواهد کرد و احتمال این وجود دارد که تیم ملوان نابود شود.

وی در ادامه افزود: بازیکنان و مربیان خارجی سابق ملوان از این تیم به فیفا شکایت کرده اند و احتمال کسر امتیاز از تیم ملوان در سال آینده نیز وجود دارد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مراسم تجلیل از پژمان نوری برگزار شد

خداحافظی کاپیتان نوری برخلاف میل باطنی ! + فیلم

نوری از دنیای فوتبال خداحافظی می کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha