«جان سینگلتون» به کما رفت

«جان سینگلتون» به کما  رفت

به گزارش سراج24، به نقل از هالیوود ریپورتر، بیشتر از یک هفته پیش در تاریخ ۱۷ آوریل (۲۸ فروردین) جان سینگلتون کارگردان فیلم سینمایی سریع و خشن دچار سکته مغزی شد و تا کنون نیز تحت مراقبت‌های ویژه پزشکی قرار داشته است.

امروز نیز خانواده وی اعلام کردند که وی به کما رفته و نمی تواند نیاز‌های اصلی خود را بر طرف کند.

او قبل از این اتفاق در چندین پروژه کار می کرد و در شرف توافق برای یک قرار داد بزرگ بود که با این اتفاق به نظر منتفی به نظر می‌رسد.

سینگلتون ۵۱ ساله اولین فیلم ساز سیاه پوستی است که توانست در بخش جوایز بهترین کارگردانی آکادمی اسکار نامزد شود. او همچنین با فیلم ماندگار «پسر‌ها در محله» در دهه نود میلادی شناخته می شود که دو نامزدی اسکار را در بخش‌های بهترین کارگردانی و بهترین فیلمنامه غیر اقتباسی برای وی به ارمغان آورد. سینگلتون با این دو نامزدی به جوان‌ترین فیلمسازی تبدیل شد که در این بخش‌ها نامزد شده است.

او در فیلم‌های دیگری مثل «گلوله» با بازی ساموئل جکسون، مجموعه سینمایی محبوب «سریع و خشن»، چهار برادر به عنوان کارگردان حضور داشته است و از کارگردانی‌های او در بخش سریال نیز می توان به «امپراتوری»، «میلیادرها» و «داستان‌های جنایی آمریکایی» اشاره کرد.

او همچنین قرار بود در فصل سوم سریال «بهمن» که فیلمبرداری آن در همین ماه آغاز می‌شد، حضور داشته باشد که با این اتفاق به نظر می‌رسد ساخت این سریال به تعویق بیفتد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

فیلم| ایستگاه انقلاب؛ مستند جنجالی که کارگردانش بازداشت شد

«آبادان یازده 60» کلید خورد/ اضافه شدن علیرضا کمالی و نادر سلیمانی

کارگاه آموزش مقدماتی کارگردانی

0 نظر

ارسال نظر

capcha