یحیی به تیم امید نزدیک شد

یحیی به تیم امید نزدیک شد

به گزارش سراج24، یحیی گل محمدی سرمربی موفق تیم پدیده خراسان، به گزینه نخست فدراسیون فوتبال برای نشستن روی نیمکت تیم ملی امید تبدیل شده بود، اما در نهایت مسئولان فدراسیون تصمیم گرفتند با کرانچار ادامه دهند.

البته هنوز حمید استیلی مدیر تیم امید و کمیته فنی فدراسیون با توجه به عملکرد نامطمئن کرانچار در تیم امید، از او رضایت ندارند و با اینکه خبر ماندن او روی نیمکت تیم امید منتشر شده، اما آن‌ها هنوز به دنبال گزینه‌ای ایرانی برای تیم امید هستند.

دستمزد بالای زلاتکو کراچار باعث شده تا مسئولان تیم امید، قید اخراج او را بزنند، زیرا مربی کروات گفت که در صورت اخراج تمام دستمزدش را می‌خواهد. با این حال اگر مسئولان تیم امید راهی پیدا کنند که همه دستمزد را به او ندهند و یا با کرانچار برای جدایی توافق کنند، آنگاه به سراغ یحیی گل محمدی می‌روند.

چند روز پیش گل محمدی با حمیداوی مالک باشگاه پدیده جلسه‌ای برای مذاکره بر سر تمدید قرارداد برگزار کردند، اما خبری مبنی بر توافق بر سر تمدید قرارداد از سوی باشگاه پدیده منتشر نشد و به نظر می‌رسد یحیی همچنان منتظر تیم امید است و مذاکره را به پایان فصل موکول کرده است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

اصلی‌ترین گزینه جانشینی برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس تهران را بیشتر بشناسید

بن‌بست مذاکرات تاج و مارک ویلموتس+تصویر

اظهارات سرمربی پرسپولیس درباره انتخاب ویلموتس به عنوان سرمربی تیم ملی ایران

0 نظر

ارسال نظر

capcha