نمایندگان مجلس تراکتورسازی را پلکان خود قرار ندهن

نمایندگان مجلس تراکتورسازی را پلکان خود قرار ندهن

به گزارش سراج24، سعید فتاحی درباره حساسیت بازی های هفته های پایانی لیگ برتر و لیگ دسته اول فوتبال بیان کرد: همانگونه که اطلاع دارید لیگ دسته دوم تمام شد و تنها بازی های پلی آف این لیگ باقی مانده است‌. ۲ هفته پایانی لیگ یک هم امروز و هفته آینده برگزار می شود. باید لیگ برتر را هم زودتر به اتمام برسانیم تا مسابقاتمان در روزهای ابتدایی ماه رمضان به اتمام برسد. کارگروهی شامل اعضای کمیته اخلاق، انضباطی، داوری و سازمان لیگ تشکیل شده که جلسات آن هر هفته برگزار می شود. اعضای این کارگروه تمام حواشی و اتفاق ها را رصد می کنند و هم در بحث اجرای بازی ها و هم در بحث مباحث غیرفوتبالی نظارت کامل دارند. یک مورد دستگیری هم به دلیل تبانی در لیگ دسته دوم اتفاق افتاد که انشالله هر چه سریع تر پرونده اش بسته می شود. از باشگاه ها هم درخواست کردیم اگر با موضوعی غیر فوتبالی مواجه شدند آن را به ما اطلاع بدهند. امیدوارم در این چند هفته باقی مانده هم همه کمک کنند تا بازی ها به بهترین شکل برگزار شود.

هر رایی کمیته انضباطی درباره بازی تراکتورسازی - پرسپولیس بدهد اجرا می کنیم

او درباره احتمال بدون تماشاگر برگزار شدن بازی تراکتورسازی- پرسپولیس با توجه به حواشی دیدار تراکتور و پیکان گفت: براساس قانون هراتفاقی در ورزشگاه ها بیفتد باید ناظر و داور گزارش خود را در اختیار کمیته مسابقات سازمان لیگ قرار بدهند تا ما آن را به کمیته انضباطی ارجاع بدهیم. این کار انجام شده است و با توجه به تعطیلی روز یک شنبه مراحل خاص خود را طی می کند. ابلاغیه کمیته انضباطی برای باشگاه تراکتورسازی ارسال شده و اکنون این باشگاه برای ارسال دفاعیه زمان دارد. هر رایی کمیته انضباطی بدهد ملزم به اجرایش هستیم. خواهش می کنم دوستان و کارشناسان پیش داوری نکنند و اجازه بدهند مراحل قانونی پرونده طی شود.

فتاحی درباره درخواست برخی نمایندگان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی برای استیضاح وزیر ورزش و جوانان به دلیل اتفاق های اخیر باشگاه تراکتورسازی بیان کرد: اصلا اینگونه نیست و ای کاش نمایندگان مجلس به ورزش کمک کنند و به جای اینکه تیم تراکتورسازی را پلکان خود قرار بدهند از قبل با کمک هایشان فضا را بهتر می کردند. آنها باید امکانات ورزشگاه ها را بیشتر کنند و شرایطی را فراهم کنند تا باشگاه ها به حق قانونی شان برسند.

باید سوء استفاده کنندگان از کانون های هواداری کنار گذاشته شوند

مدیر مسابقات سازمان لیگ فوتبال درباره اینکه آیا برای کنترل فضای ورزشگاه ها در طول فصل جلساتی با کانون هواداران باشگاه ها برگزار می شود یا خیر، تصریح کرد: یکی از وظایف باشگاه ها ایجاد و سازماندهی کانون هوادارانشان است و باید به صورت جدی این موضوع را پیگیری کنند. در اروپا بیشتر کارهای اجرایی مربوط به ورود و خروج هواداران و راهنمایی آنها برعهده کانون هواداران باشگاه ها است. امیدواریم باشگاه ها سال آینده کانون هوادارانشان را جدی تر بگیرند. باید افرادی که از این کانون ها سوء استفاده می کنند کنار گذاشته شده و افراد تحصیل کرده ای که به باشگاه ها کمک می کنند عضو کانون هواداران شوند.

ادمین های کانال های هواداری از خارج کشور سیاه نمایی می کنند

فتاحی درباره لزوم رصد فضای مجازی و اقدام های برخی افراد در این فضا گفت: متاسفانه یکی از مشکلات ما همین فضای مجازی است. ادمین برخی از کانال ها در ایران هم نیستند و می خواهند جو را با سیاه نمایی متشنج کنند. این ادمین ها بسیاری از مسائلی که نباید مطرح شود مطرح می کنند. در فضای رسانه ای مسائلی گفته می شود که واقعیت ندارد. به صورت مثال فیلمی از فحاشی هواداران تراکتورسازی منتشر کرده بودند که آن فیلم برای سه سال پیش نبود. مردم باید نسبت به اینگونه مسائل هوشیارتر باشند و از مسئولان پلیس فتا هم می خواهم برخورد کنند. البته می دانیم کارشان سخت است چراکه بیشتر ادمین ها خارج از کشور هستند.

۲ سال است از باشگاه ها خواسته ایم کارت هواداری درست کنند

او ادامه داد: من در فعالیت این کانال ها، باشگاه ها را هم مقصر می دانم‌چراکه اگر آنها سایتی مرجع یا کانال تلگرامی مرجعی داشته باشند که مردم بدانند عضو آنها هستند دیگر در اینگونه گروه ها فعالیت نمی کنند. بحث جدی دیگر کارت های هواداری است. ما ۲ سال است از باشگاه ها خواسته ایم برای هواداران خود کارت درست کنند که تاکنون این اتفاق نیفتاده است. مانند همه جای دنیا اگر هواداران شناسنامه یا کارت هواداری داشته باشند می توانند عضو باشگاه شوند چراکه سرمایه اصلی باشگاه ها هواداران هستند.

درخواست سپیدرود برای تغییر زمان بازی نفت مسجد سلیمان غیرمعقول است

فتاحی درباره درخواست تیم های در معرض سقوط برای برگزاری بازی همزمان بازی هایشان در چهارهفته پایانی لیگ گفت: تیم سپیدرود چنین درخواستی داشته و ما هم طبق قانون ۲ هفته پایانی را به صورت همزمان برگزار می کنیم. باشگاه سپیدرود درخواست کرده بازی تیم‌حریفش یعنی نفت مسجد سلیمان به جای روز شنبه جمعه برگزار شود که این امر غیرمعقول است. سپیدرود باید برای تغییر زمان بازی خودش درخواست بدهد. مانند کاری که سال گذشته سپیدرود انجام داد و از ما درخواست کرد زمان بازی اش با تراکتورسازی را تغییر بدهیم. سپیدرود در هفته بیست و هشتم با خود نفت مسجد سلیمان بازی دارد اما اگر درخواست بدهد زمان بازی اش با فولاد در هفته بیست و هفتم را تغییر می دهیم و آن را با موافقت فولاد به جای جمعه، شنبه هفته آتی برگزار می کنیم.

رکورد تماشاگران در لیگ هجدهم شکسته شد

او درباره جلسه ویژه مسئولان وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال درباره دیدار تراکتورسازی- پرسپولیس گفت: این جلسه تنها درباره بازی تراکتورسازی- پرسپولیس نبود و درباره تمام بازی های حساس هفته های پایانی بود. نقطه اوج رقابت های این فصل حضور پرشور هواداران بود و ما در زمینه تعداد تماشاگران رکورد زدیم که آن‌‌را آخر فصل اعلام می‌کنیم. در این جلسه مسائل مختلفی بررسی شد و می خواهیم مردم هم در راه برگزاری بازی ها به فدراسیون و سازمان لیگ کمک کنند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha