حضور رنار در تیم ملی فوتبال ایران قوت گرفت

حضور رنار در تیم ملی فوتبال ایران قوت گرفت

به گزارش سراج24، در ماه های اخیر مباحث زیادی درباره انتخاب هروه رنار به عنوان جانشین کارلوس کی‌روش در تیم ملی فوتبال ایران مطرح شده که البته هیچ یک از مسئولان فدراسیون فوتبال این بحث را تائید نکرده اند.

از طرفی اخباری هم درباره پیشنهاد باشگاه المپیک لیون فرانسه به هروه رنار که اکنون برای موفقیت تیم ملی مراکش در جام ملت های آفریقا مشغول برنامعه ریزی است منتشر شده که او در گفتگویی که با سایت معتبر GOAL داشته است این بحث را هم رد کرده است.

برونو ژنسیو، سرمربی فعلی تیم المپیک لیون اعلام کرده است در پایان فصل از این تیم استعفا می دهد و در این میان از هروه رنار و لورن بلان برای جانشینی او یاد می شود. حتی یکی از رسانه های فرانسوی اعلام کرده ژرارد هولیه به نمانیدگی از باشگاه لیون با رنار وارد مذاکره شده است.

با این حال رنار ضمن تکذیب مذاکراتش با ژرارد هولیه، یکی از مدیران باشگاه لیون در مراکش بیان کرد: من اکنون به سختی مشغول آماده سازی تیم ملی مراکش برای جام ملت های آفریقا هستم  و با فدراسیون این کشور قرارداد دارم. به همین دلیل مذاکراتم با هولیه در نمایشگاه Le Vestiaire de RMC را تکذیب می کنم.

با این وجود رنار احتمال بازگشت به لوشامپیونا در آینده را رد نکرده و گفت: من به سرمربیگری در لیگ فرانسه علاقه مندم. افرادی که می گویند من نمی توانم در باشگاه موفق شوم اشتباه می کنند و بهتر است نسل سازی من در تیم سوشو را به یاد آورند.

با این وضعیت باید دید در نهایت آیا این سرمربی ۵۰ ساله فرانسوی پس از اتمام جام ملت‌های آفریقا که از ۲۱ ژوئن تا ۱۹ جولای در مصر برگزار می‌شود در این تیم به فعالیت خود ادامه خواهد داد یا اینکه سرمربیگری تیم دیگری را برعهده می‌گیرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

قدوس پنجمین بازیکن سال تیمش شد

حضور 2 دستیار ویلموتس برای تماشای دیدار پرسپولیس- داماش

0 نظر

ارسال نظر

capcha