احمدی: آن قدری که مسئولان دروغ گفتند، چوپان دروغگو دروغ نگفت

احمدی:  آن قدری که مسئولان دروغ گفتند،  چوپان دروغگو دروغ نگفت

به گزارش سراج24، رحمان احمدی دروازه بان با سابقه این تیم درباره اینکه مسئولان استانی به تیم توجه دارند یا نه گفت: در این تیم فقط بازیکنان و کادر فنی حضور دارند و هیچ مسئولی به تیم سر نمی‌زند و به تمرین نمی‌آید.

احمدی درباره اینکه گفته می‌شود بازیکنان حاضر به بازی در مقابل پیکان نخواهند شد گفت: تا پنجشنبه صبر می‌کنیم ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.

او درباره مسئولان استانی که به تیم کمک نمی‌کنند و فقط وعده‌ی پرداخت پول می‌دهند تاکید کرد: آن قدری که مسئولان دروغ گفتند،  چوپان دروغگو دروغ نگفت، مسئولان فقط وعده دادند.

او ادامه داد: وقتی نمی‌توانند کاری کنند پس چرا وعده می‌دهند. مسئولان استانی، احتمالا  رضاییان که مدیر عامل تیم است را نمی‌خواهند یا موضوعی هست که این وسط ما بازیکنان از آن بی اطلاع هستیم.

او درخصوص وعده‌های مسئولان گفت:  خلیلی نامی روز اول تمرین در سال جدید قول داد ۳۰ درصد از مبلغ قرارداد را قبل از اتمام فروردین پرداخت کند، این حرف‌ها فقط دروغ بود، اما امیدوارم این دروغ گویی‌ها یک جا به پایان برسد.

دروازه بان اسبق پرسپولیس درباره رفتار مسئولان اضافه کرد: به جای دادن وعده‌های نشدنی یک راه حل مقابل ما بگذارند. آن‌ها ۷ ماه است که فقط وعده می‌دهند. یا بگویند که هیچ کاری از دستشان بر نمی‌آید یا اصلا از ابتدا حرفی نزنند.

او اضافه کرد: اگر من کاری از دستم برنیاید خودم را کنار می‌کشم. الآن با حساب کادر فنی و پزشکی و افراد تدارکات حدود ۵۰ نفر هستیم و هیچ کدام از ما منبع درآمدی نداریم. اما آقایان، چون خودشان هر ماه حقوقشان را می‌گیرند اصلا به ما که پولی نمی‌گیریم فکر هم نمی‌کنند.

ملی پوش اسبق تیم ملی درباره شرایط اقتصادی عجیب بازیکنان گفت: بعضی بازیکنان ماشین خود را فروختند و نیز قبل از بازی با سپیدرود چند نفر برای رفتن به آرایشگاه هیچ پولی نداشتند و به همین دلیل از سرپرست تیم پول گرفتند. ما کارمان همین است و نمی‌توانیم با برویم با بیل کار کنیم و یا در آژانس شروع به فعالیت کنیم. او افزود:وقتی در ابتدای فصل یک فوتبالیست قراردادی امضا میکند، روی مبلغ آن حساب باز می‌کند، اما با این وضعیت پیش آمده همه چیز به هم می‌ریزد.

احمدی ادامه داد: بازیکنان بسیار با غیرت بودند که تا این جا ادامه دادند؛ و در این شرایط اقتصادی کار بزرگی کردند که تا به حال مسابقات را ادامه دادند. اعضای تیم که به خاطر تفریح بازی نمی‌کنند؛ آن‌ها درآمدشان از این راه بدست آید.

او درباره این که مسئولان استانی دروغ می‌گویند یا مدیران تیم گفت: حرف‌های مدیران تیم همان حرف‌های مسئولان استانی است. مدیران حرف‌های آن‌ها را به ما انتقال می‌دهند.  رضاییان که مدیرعامل است وقتی دنبال پول می‌رود همان حرف‌هایی که به او می‌گویند را به مهدی تارتار منتقل می‌کند.

رحمان احمدی درباره مقایسه وضعیت امسال در پارس جنوبی با دیگر سال‌ها و تیم‌های مختلف گفت: من چندین سال است که فوتبال بازی می‌کنم، اما عجیب‌ترین مسائل را در پارس جنوبی تجربه کردم. هر آنچه که در این چند سال ندیدم را در جم تجربه کردم. او ادامه داد: اینکه به راحتی به بازیکنان دروغ می‌گویند بیشتر برایمان عجیب و سخت است.

دروازه بان پارس جنوبی درباره این که در هفته‌های پایانی تیمش تاثیر زیادی در تعیین قهرمانی دارد؛ گفت: هر تیمی برای قهرمانی خودش باید تلاش کند و وظیفه ما مشخص است، اما با این شرایط روحی که ما داریم و تمرین هم نمی‌کنیم، در بازی با مدعیان قهرمانی، کسی نمی‌تواند انتظاری از ما داشته باشد.

او درباره شرایط کلی لیگ هم افزود: لیگ ما فقط اسمش لیگ حرفه‌ای است. بازی‌های ما پخش نمی‌شود. چطور می‌توانیم اسم آن را لیگ حرفه‌ای بگذاریم. او ادامه داد: فقط بازی‌های ما از شبکه استانی پخش می‌شود و هیچ شبکه دیگری دیدار‌های ما را نشان نمی‌دهد.

رحمان احدی در پایان صحبت هایش در خصوص تمدید قرارداد با پارس جنوبی در پایان فصل تاکید کرد: به هیچ وجه برای فصل آتی در جم نمی‌مانم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

کمالوند هدایت تیم فوتبال پارس جنوبی جم را برعهده گرفت

خداحافظی تارتار از پارس جنوبی

شکایت ناجا از بیرانوند

0 نظر

ارسال نظر

capcha